Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Celebrity na síti: Svatba Adely Banášové, nostalgie Terezy Maxové a tetování Plíškové

 • description
  description
  description
  description
  17. června 2017 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit?

 • Veronika Arichteva

  "Krásný den, krásný místo, krásný natáčení, krásný vedro, krásní lidé (teda než se odlíčíme! Ano, i Janko)," píše Veronika Arichteva u fotky, kde je s Jánem Koleníkem (37) a Zdenou Studénkovou (63). Natáčení pokračování seriálu První republika je v plném proudu! Také se tak těšíte?

  V další řadě uvidíte například Jitku Schneiderovou:

  Jitka Schneidrová v další řadě První republiky, koho bude hrát a jak zamíchá kartami • VIDEO: Igor Hellebrandt/BPŽ

 • Tereza Maxová

  Modelka Tereza Maxová (45) nejspíš prožívá nostalgické období, alespoň co se týče fotek na jejím Instagramu. Minulý týden zveřejnila fotku ze svého maturitního plesu, protože soucítila s těmi, kteří letos svou maturitu skládali. Tento týden přidala jednu ze svých titulních stran Vogue. Fotila ji na Srí Lance, a jak se zmínila v hashtagu, fotila v minisukni v jednom z chrámů a kvůli tomu skončila na den ve vězení. O tomhle příběhu bychom tedy chtěly rozhodně slyšet víc!

 • Martin Dejdar

  Minulý týden o víkendu v O2 aréně proběhl koncert show Tvoje tvář má známý hlas. Nechyběl ani Martin Dejdar (52), který podruhé ztvárnil zpěváka Rag´n´Bone Man. Podle výrazu Martina a moderátora Ondřeje Sokola (45) si to parádně užili.

 • Karolína Plíšková

  Karolína Plíšková (25) si po tenisovém turnaji užívá zaslouženě chvilku odpočinku. Vyfotila se v Monaku a ukázala nejspíše nové tetování písmena "M". Že by šlo o vyznání lásky jejímu příteli Michalovi Hrdličkovi (28)?

 • Inna Puhajková

  Odkud zdraví moderátorka Sportovních novin na Nově? Z ráje! Inna Puhajková (31) odcestovala do Thajska na ostrov Koh Lipe.

 • Viktor Vincze

  Moderátorka Adela Banášová (36) se vdala! Vzala si o deset let mladšího Viktora Vinczeho, který se živí tím samým jako Adéla. O ruku ji Viktor požádal romanticky přesně na Valentýna a v červnu proběhla svatba. Adéle to ohromně slušelo! 

 • Hana Mašlíková

  "Je ze mě kindervajíčko s překvapením," píše Hanka k fotce. Hana Mašlíková (35)  je už v osmém měsíci, stále moderuje Snídani s Novou a její stav jí umožňuje i trávit čas v oblíbené posilovně. 

Autor: red
Diskuse ke článku
.