Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Celebrity na síti: Orlando Bloom jako blonďák a linky Moniky Absolonové

 • 24. září 2016 | 06:00

  Instagram, Facebook, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl, obzvláště ve světě celebrit. Co se dělo tento týden?

 • Katherine Heigl

  Katherine Heigl se nemůže svého miminka dočkat. S manželem Joshem Kelleym vychovává už dvě adoptované děti, ale až ve svých 37 letech se jí podařilo otěhotnět.

   

  Katherine Heigl
  Autor: Instagram.com

   

 • Orlando Bloom

  Orlando je zase blond! Naposledy jsme ho takto viděli asi v roli Legolase v Pánovi prstenů, kde měl vlasy ale o poznání delší. Barvu vlasů změnil pravděpodobně opět kvůli filmu, protože v popisku fotky napsal, že jde na natáčení. Tmavé vlasy mu sluší víc, ale i tak je to fešák! Jak se asi líbí Katy Perry?

   

  Orlando Bloom
  Autor: Instagram.com

 • Jessica Biel

  Jessica Biel se po několika letech vrátila zase k ofině. Byl to podle vás dobrý nápad? Nám se líbí více bez ní.

   

  Jessica Biel
  Autor: Instagram.com

 • Amanda Seyfried

  Nejlepší přítel Amandy Seyfried – australský ovčák Finn – oslavil sedmé narozeniny. Herečka mu připravila pořádnou oslavu: s narozeninovým dortem, balonky i čepičkami.

  Amanda Seyfried
  Autor: Instagram.com

 • Liam Payne

  Liam Payne (23) a Cheryl Fernandez-Versini (33) jsou zamilovaní jako dvě hrdličky. Dokonce si s ní dává i pleťovou masku. Internetem se také šíří spekulace, že jeho o deset let starší přítelkyně je těhotná, protože se na Instagramu označil za "nejšťastnějšího muže na světě". Žádný z páru nic zatím nepotvrdil, tak se musíme nechat překvapit! 

  Cheryl a Liam
  Autor: Instagram.com

 • Monika Absolonová

  Monika Absolonová je na sociálních sítích velmi sdílná. Na svém facebookovém profilu podrobně dokumentuje svůj život. Tento týden se vrátila do muzikálu Evita a sdílela nádhernou fotku se svým synem Tadeášem, který oslavil 10 měsíců. A ty její oční linky!

  Monika Absolonová
  Autor: Facebook.com

Autor: luh
Diskuse ke článku
.