Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Celebrity na síti: Nahá Kim Kardashian a Elizabeth Hurley po probuzení

 • 12. března 2016 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... kdo nemá na nějaké ze sociálních sítí účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo nemá na nějaké z těchto sociálních sítí účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu odehrálo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!

  Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/377643/celebrity-na-siti-reese-witherspoon-na-oscarech-a-krasna-britney-spears.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
 • Elizabeth Hurley

  Kdo by nechtěl vypadat po probuzení jako modelka Elizabeth Hurley (50)? Zaletěla si do Mnichova, kde převzala cenu za styl na People Style Awards.

  Elizabeth rozhodně na padesát let nevypadá.
  Autor: Instagram.com

  Elizabeth s Bar Rafaeli v Mnichově.

  Elizabeth Hurley s Bar Rafaeli
  Autor: Instagram.com

 • Kim Kardashian

  Kim Kardashian (35) zveřejnila na svém Instagramu fotku, kde svým fanouškům ukázala nahé tělo, a to jen 13 týdnů po porodu. Na internetu to rozpoutalo přímo bouři. Někteří Kim podporují, druzí zatracují – nebo závidí?

  Touto fotkou Kim rozpoutala přestřelku názorů na sociálních sítích...
  Autor: Instagram.com

  ...a o den později přidala další nahý snímek.
  Autor: Instagram.com

 • Liv Tyler

  Liv Tyler (38) se vrátila do minulosti, konkrétně do roku 1998. V té době bylo natáčení Armageddonu v plném proudu a Liv s Benem Affleckem (43) si ho podle všeho užívala na maximum. Momentálně je Liv už potřetí těhotná se svým snoubencem Davem Gardnerem.

  Liv Tyler a Ben Affleck při natáčení Armageddonu
  Autor: Instagram.com

 • Liam Payne

  Liam Payne (22), člen skupiny One Direction, popřál k hezkému Dni žen tím snad nejhezčím způsobem. On a zpěvačka Cheryl Cole (32) teprve nedávno potvrdili, že jsou ve vztahu, ale je jasné, že Liam je do o 10 let starší partnerky zamilovaný až po uši.

  "Krásný Den žen mé nejoblíbenější ženě na světě. Doufám, že tě dělám stejně šťastnou jako ty mě," napsal Liam k fotce.
  Autor: Instagram.com

   

 • Kateřina Kaira Hrachovcová

  Kateřina Kaira Hrachovcová (41) se na Instagramu pochlubila nejen novými vlasy, ale také svým zajímavým tetováním. Jak se vám líbí?

  Kateřina Hrachovcová se pochlubila svým tetováním.
  Autor: Instagram.com

Autor: luh
Diskuse ke článku
.