Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Celebrity na síti: Někdo ukázal přezkáče, někdo prsa!

 • 30. července 2016 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!

 • Dana Morávková

  Dana Morávková nafotila krásné fotky se svým seriálovým milencem Jánem Jackuliakem ve stylu Pearl Harbor pro speciální vydání Blesk TV Magazínu a pochlubila se s nimi na svém facebookovém profilu.

  Dana Morávková
  Autor: Facebook.com

  V červenci si také užila výlet do Ameriky se svým manželem Petrem Maláskem a včera oslavila oblíbená představitelka doktorky Zdeny z Ordinace v růžové zahradě 45. narozeniny!

   

  Dana Morávková
  Autor: Facebook.com

 • Monika Absolonová

  "Dobre rano... Tak nam Tadeas uz bali holky! Dost me to v 8.mi mesicich prekvapuje:)))", napsala Monika Absolonová k fotce svého synka Tadeáše, který oslavil 8 měsíců.

   

  Monika Absolonová
  Autor: Facebook.com

 • Jana Plodková

  Jednou z dalších slavných osobností, které se zúčastní tanečního klání StarDance, je pro tento rok herečka Jana Plodková. Přípravu nepodceňuje a už poctivě trénuje. Na jejím facebookovém profilu najdete i malou ukázku!

   

  2mediacz se podělili o fotku z tréninku StarDance.
  Autor: Instagram.com

 • Marta Jandová

  Marta Jandová si trochu zavzpomínala: "Našla jsem moje staré přezkáče. Byla jsem tenkrát ale cool :)))))" 

  Marta Jandová
  Autor: Facebook.com

 • Jamie Lee Curtis

  Mánie chytání pokémonů zaplavila svět a nevynechala ani hvězdu Pravdivých lží Jamie Lee Curtis (57). Herečka ale nepotřebuje k hledání pokémonů aplikaci v telefonu, jednoho našla při procházce na domě. "Chytla jsem dalšího, to je tak SNADNÉ!" dělá si legraci na svém Instagramu.

   

  Jamie Lee Curtis
  Autor: Instagram.com

 • Dakota Johnson

  Jak se zdá, role Anastasie v trilogii Padesáti odstínů zanechává na Dakotě následky i v reálném životě. Selfie, kde má ruku v kompromitující pozici, okomentovala slovy, že má krizi identity. Alespoň je vidět, že natáčení bere opravdu vážně a snahu jí nevzal ani fakt, že za svůj výkon v prvním díle Padesáti odstínů získala Zlatou malinu.

  Dakota Johnson
  Autor: Instagram.com

   

 • Michal Hrdlička

  Bývalý sportovní moderátor Michal Hrdlička na svém Facebooku ukázal, co dělal minulou sobotu: účastnil se charitativní exhibice Fotbalohraní. Zahrál si fotbal s Vojtou Dykem jak pro zábavu, tak i pro dobré účely.

   

  Michal Hrdlička s Vojtou Dykem kopali za dobrou věc.
  Autor: Facebook.com

 • Liv Tyler

  Další z hvězd, které se rozhodly šířit názor na kojení prostřednictvím Instagramu. Liv Tyler se připojila ke Karolíně Kurkové nebo Tess Holliday, které zastávají názor, že kojení není věc, za kterou by se žena měla stydět. "Jsem tak vděčná za tento vzácný dar," napsala k fotce. 

    

  Liv Tyler
  Autor: Instagram.com

Autor: red
Diskuse ke článku
.