Pátek 1. prosince 2023
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, sněžení -1°C

Nej outfity uplynulého týdne: Padesátnice se výstřihů nebojí!

 • 9. srpna 2016 | 06:00

  Uplynulé dny se ve světě celebrit opět nesly v duchu společenských událostí, filmových premiér a předávání nejrůznějších cen. Podívejte se, jaké šaty a outfity oblékly slavné krásky. Které z nich to slušelo, a kdo naopak s výběrem šatů šlápl úplně vedle?

 • Victoria Beckham (42)

  Módní guru Victoria Beckham vyrazila minulý týden do ulic v modrém overalu, který by slušel jen málokomu. Ona má to štěstí, že vypadá perfektně opravdu ve všem, a tak sklidila obdiv i v tomto modelu, ve kterém by většina slavných žen vypadala jako krteček v kalhotkách. Victoria to zkrátka umí!

  Victoria Beckham
  Autor: profimedia.cz
 • Marcia Cross (54)

  Nestárnoucí představitelka jedné ze Zoufalých manželek – Bree – se po delší době ukázala ve společnosti. Na Remus Lifestyle Night 2016 byla nepřehlédnutelná! I po padesátce totiž vypadá stále tak skvěle jako před deseti lety v seriálu. Zlaté splývavé šaty jí padly jako ulité. Tleskáme!

  Marcia Cross
  Autor: profimedia.cz
 • Emma Stone (27)

  Herečka Emma Stone vyrazila na banket v Los Angeles, ale volba šatů nebyla nejšťastnější. Fialová barva jí příliš nelichotila, a navíc splývala s pozadím, u kterého se na banketu fotilo. Ani změna barvy vlasů jí příliš neprospěla. V zrzavých nebo blond se nám líbí mnohem více než v nevýrazné špinavé blond.

  Emma Stone
  Autor: profimedia.cz
 • Jamie Lee Curtis (57)

  Na stejné akci se objevila i americká herečka Jamie Lee Curtis, která v černém kalhotovém kostýmku s výstřihem vypadala minimálně o deset let mladší. To, že oslaví za tři roky šedesátku, by jí věřil jen málokdo. Závidíme!

  Jamie Lee Curtis
  Autor: profimedia.cz
 • Reese Witherspoon (40)

  Herečka Reese Witherspoon v létě nedá bez svého bílého kloboučku s modrou stuhou ani ránu. Nosí ho k barevným pouzdrovkám, vzdušným koktejlkám i džínovým kraťasům. Tentokrát oblékla krásné pruhované šaty a opět vypadala dokonale. Reese to snad ani jinak neumí!

  Reese Witherspoon
  Autor: profimedia.cz

Klíčová slova:  trendy, ze života hvězd, oblečení, móda, outfit, vip
Diskuse ke článku
.