Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 14°C

Redaktorka se oblékala týden jako vévodkyně Kate: Co se stalo?

 • description
  description
  description
  description
  2. srpna 2016 | 10:17

  V touze po změně svého stylu oblékání se redaktorka britského Cosmopolitanu rozhodla týden se oblékat jako vévodkyně Kate. Přečtěte si o její strastiplné cestě a jejím výsledku. Stálo to za to?

 • Kde začít? U vlasů!

  Josie Copson z Británie vadilo, že při popisu jejího stylu oblékání by nejspíš nikomu na mysli nevyvstala slova jako " elegantní" nebo "královský". Dlouho jí vrtalo hlavou, jak to změnit. Pak jí došlo, že jediným řešením je stát se na týden princeznou, a to rovnou vévodkyní Kate.

  Styl oblékání Josie Copson
  Styl oblékání Josie Copson

  Kde začít jinde než u vlasů? V pondělí tedy zamířila k vyhlášenému kadeřníkovi Richardu Wardovi, který česal Kate na její svatební den.  Hlavou jí během procedury běhaly otázky typu: "Měla někdy Kate vůbec mastné vlasy?"

  "Není to nejlepší výsledek, protože s vašimi vlasy nejde tak dobře pracovat," řekl kadeřník nakonec. Se sklopenýma ušima tento "kompliment" přijala vzhledem k tomu, že většina jeho zákazníků jsou členové královské rodiny a ti určitě nemají vlasy prodloužené levnými klipy. První úkol si může úspěšně odškrtnout.

 • Šedé šaty

  Pondělí: prvním outfitem, kterým se inspirovala od Kate, byly šedé pouzdrové šaty. Kate v nich navštívila ženskou věznici, Josie se tedy také vydala za lidmi, kterým se nevede příliš dobře, a skončila na veřejných toaletách v Soho. Lidé na ni civěli, poznali v ní snad vévodkyni? 

 • Ležérní úterý

  Úterý: následující den opět kopírovala styl vévodkyně a i její denní program. Nejdříve volejbal, pak vyzvednout George a strávit s ním chvilku na hřišti. Josie místo hřiště ale trávila čas v kanceláři u počítače, protože uzávěrka nepočká. Nutno dodat, že s plastovou panenkou to měla o poznání lehčí než Kate.

 • Sportovní outfit

  Středa: Po tomto náročném dni následoval ještě náročnější – pracovní den s kocovinou. Josieinou uniformou jsou v těchto dnech, dle jejích slov, džíny, svetr, tenisky a nedbalý drdol. Uvědomila si ale, že vévodkyně by nedopustila, aby jí něco jako prohýřená noc negativně ovlivnilo vzhled, a tak Josie sáhla po jednom z nejkomfortnějších outfitů. Sportovní outfit s kloboukem, ve kterém se Kate nechala zvěčnit pro obálku Vogue.

 • Těhotenský outfit

  Čtvrtek: přišlo další ráno a nyní byl na programu těhotenský outfit a další dlouhý den v podpatcích. Přestože by Josie nejraději vklouzla do pohodlných plochých bot, měla na paměti, že Kate by určitě nevyšla v žabkách! Kabát si Josie vycpala polštářem, věrohodnost především!

 • Zásnuby bez Williama

  Pátek byl speciálním dnem. Měla se setkat s dvojníkem prince Williama, ale jak se ukázalo, nelze se na muže spoléhat, ani když se jedná o královské dvojníky. Zásnuby si tedy musela odbýt sama. Díky Photoshopu to nebyl problém! 

  Shrnutí? Slýchala komplimenty, ale týden to byl náročný. Na vlastní kůži si zažila, že být princeznou není až takový med, jak se každý domnívá. Dokonce přiznala, že  v jedné chvíli jí tekly i slzy.

  A co vy, vyzkoušely byste si žít jako Kate, alespoň co se šatníku týče? Upřímně, reakce našeho okolí by nás opravdu zajímaly!

  Kate Middleton • VIDEO: youtube.com

Autor: luh
Diskuse ke článku
.