Celebrity na síti: Reese Witherspoon na Oscarech a krásná Britney Spears | Pro ženy | Blesk.cz

Celebrity na síti: Reese Witherspoon na Oscarech a krásná Britney Spears

 • description
  description
  description
  description
  5. března 2016 | 06:00
  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo nemá na nějaké z těchto sociálních sítí účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu odehrálo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!
 • Justin Timberlake

  Manželka Justina Timberlaka (35) Jessica Biel se od svého manžela dočkala ke svým 34. narozeninám krásného blahopřání. "Slovy nejde vyjádřit, co pro mě znamenáš. Jsi ta nejúžasnější máma a manželka, jakou si jen člověk může přát. Hrozně moc tě miluju," napsal Justin k fotce.

 • Reese Witherspoon

  Víkend a konec minulého týdne se nesly v duchu předávání Oscarů. Na galavečeru nechyběla ani Reese Witherspoon (39), které to v modrých šatech od Oscara de la Renta ohromně slušelo. 

   

  S herečkou Kerry Washington, kterou můžete znát například z filmu Nespoutaný Django, si střihla selfie na červeném koberci.

   

 • Salma Hayek

  Salma Hayek (49) zažívá smutné chvíle. Jejího milovaného devítiletého psa Mozarta našla mrtvého na jejich ranči. Podle magazínu People ho zastřelil Salmin soused potom, co Mozart napadl jeho psa v garáži. Se snahou domoci se vysvětlení a spravedlnosti se Salma obrátila na místní policii. Ta ale případ uzavřela tím, že její soused měl oprávnění bránit svého psa a nic protizákonného neprovedl.

  Pes Salmy Hayek Mozart, kterého zastřelil její soused.
  Pes Salmy Hayek Mozart, kterého zastřelil její soused.
  Autor: Instagram.com

  Touto fotkou Salma poděkovala všem svým fanouškům za podporu, kterou v těchto dnech opravdu potřebuje.

 • Britney Spears

  Zdá se, že Britney (34) se teď nachází v dobrém životním období, jak se zdá. Na obálce magazínu V, která oslavuje 100. vydání magazínu, je k nepoznání, i když musíme brát v potaz práci retušérů. Ale to, že je ve skvělé kondici, se jí upřít nedá!

 • Kylie Minogue

  Zpěvačka Kylie Minogue (47) je původem z Austrálie, ale jejím domovem je Londýn. Minulý týden si ale zaletěla na vystoupení do Sydney. "Nemůžu se dočkat koncertu v Sydney!" napsala k fotce. V současnosti je ve vztahu s Joshuou Sasse, který je skoro o dvacet let mladší.

   

 • Daisy Ridley

  Daisy Ridley (23), hvězda nejnovějších Star Wars, vyrazila mnoha lidem dech, když na svém profilu zveřejnila fotografii, kde je s Barbrou Streisand. Na předávání Oscarů totiž řekla, že nahrála duet s velmi úspěšnou a váženou zpěvačkou, ale jméno neprozradila. S pravdou ven se rozhodla vyjít prostřednictvím Instagramu. Jsme zvědavé na výsledek!

Autor: luh
Diskuse ke článku
.