Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

Oscaři 2016: Šperky dražší než šaty! Náušnice za 200 milionů korun? Nevěříte?

29. února 2016 | 09:03

Letos byly na červeném koberci v hlavní roli šperky, jen Lady Gaga se ozdobila klenoty v hodnotě 8 milionů dolarů! Která z hvězdných dam měla ty nejhezčí?

Slavné ženy každoročně neváhají utratit miliony dolarů za šaty a šperky, jen aby byly na červeném koberci nejkrásnější. Největšími rekordmankami, co se týče hodnoty šperků, se letos staly Lady Gaga a Priyanka Chopra, bývalá Miss World. 

Lady Gaga se svým snoubencem Taylorem Kinney na letošních Oscarech • VIDEO: youtube.com

Lady Gaga (29) udržela svou excentričnost na uzdě a opět vsadila na eleganci ve formě hladkých blond vln a bílého overalu. Ten přímo pro ni navrhl návrhář Brandon Maxwell, který je jejím velmi dobrým přítelem. Třešničkou na dortu byly 90karátové diamantové náušnice, jejichž hodnota v přepočtu čítá téměř 200 milionů korun.

Priyanka Chopra (32), bývalá Miss World původem z Indie, sáhla také po nepředstavitelně drahých špercích. Její náušnice a prsteny od Lorraine Schwartz se cenově rovněž šplhaly až ke 200 milionům korun.

Zajímavé 13karátové kruhové náušnice s diamanty zvolila i Julianne Moore (55). Nádherně doplňovaly její černou róbu od Chanelu.

Za zmínku určitě stojí ještě náhrdelník Bulgari, kterým Naomi Watts (47) doplnila šaty od Armani Privé. Nádhera! 

Svým výstřihem také všechny okouzlila Charlize Theron (40). Její náhrdelník od Harry Winstona přesně pasoval do hlubokého výstřihu u šatů. 

Na oufity celebrit z oscarového galavečera se podívejte ve fotogalerii!

Sledujte i další novinky ze světa celebrit!

Autor: luh, luh