Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

Kelly Osbourne vzkazuje Lady Gaga: Polib mi!

29. října 2013 | 10:00

Někdo by si mohl myslet, že za dárek k narozeninám se sluší pěkně poděkovat. Jiného názoru je ale americká zpěvačka Kelly Osbourne (29). Výstřední zpěvačka Lady Gaga (27) totiž namísto vděku, za poslaný narozeninový dort, došla odpověď: "Polib mi pr**l, pokrytče!"

V neděli 27. října oslavila Kelly, slavná dcera neméně slavného páru Ozzyho a Sharon Osbourneových, své 29. narozeniny. Shodou okolností na tento den připadl jeden z finálových večerů americké soutěže X-Faktor, kde působí Sharon Osbourne jako jedna z porotkyň. A v tomto večeru navíc vystoupila i zpěvačka Lady Gaga.

Prokletý dort?

Takhle k nakousnutí vypadá prokletý dort od Lady Gaga.
Poměrně nevinné gesto, poslat Kelly narozeninový dort, vyfotit se s ním a Sharon a popřát tak Kelly k narozeninám, se ale setkalo velmi nečekanou reakcí: "Nechci vypadat nevděčně, ale proč mi posíláš narozeninový dort, přes půl světa a navíc prostřednictvím mé MATKY?", píše Kelly Osbourne na svém twitteru.

A aby toho nebylo málo, dala Kelly fotku onoho inkriminovaného dortu i na svůj instagram, s ještě jadrnějším komentářem: "Polib mi pr**l, pokrytče!", vzkazuje veřejně Lady Gaga.

Věrní (a sprostí) fanoušci

Lady Gaga se nebojí říct svůj názor
Reakce byla samozřejmě okamžitá, jak už to ve světě sociálních sítí chodí, a fanoušci Lady Gaga nenechali na Kelly Osbourne nit suchou: "Jak můžeš být tak sobecká a blbá? Dospěj!", "Ty jedna krávo!", "Je mi líto Kelly, ale ty jsi opravdu jen tlustá mrcha, nic jiného." A toto jsou ty slušnější z mnoha komentářů, které se objevily právě pod onou fotkou zdánlivě nevinného dortu.

Křivdy se neodpouští

Do konfliktu zpěvaček se zapletla i Kellyina matka Sharon Osbourne
Pravdou je, že Kelly zřejmě stále není schopná odpustit Lady Gaga její lednový otevřený dopis, ve kterém ji výstřední blondýna odsoudila za komentáře pro "módní policii". K dopisu se přidali její fanoušci a velmi nevhodně "přáli" Kelly Osbourne i její rodině, ať "chcípnou" a samozřejmě, do kontroverzní výměny názorů se pustila i Kellyina matka Sharon, dalším otevřeným dopisem prostřednictvím svého facebooku.

Že by konečně smíření?

Kelly Osbourne si nenechá nic líbit
Vypadá to, že je něco shnilého ve vztahu obou zpěvaček. Podle posledních příspěvků Kelly Osbourne by se ale mohl blížit konec všech žabo-myších válek. Na svém twitteru totiž dnes zveřejnila vzkaz pro Lady Gaga: "Omlouvám se, chovala jsem se včera jako malé děcko. Zavolej mi a vyřešíme to jako dvě dospělé ženy. Nechci už další rozbroje."

Jestli a jak bude bitva dvou mladých umělkyň pokračovat, to se ale asi budeme muset nechat překvapit.

Anketa
Kdo je podle vás v právu?
Kelly Osbourne
16 %
Lady Gaga
31 %
Obě se chovají jako husy
53 %
Hlasovalo: 465 čtenářů
Děkujeme za Váš hlas!