Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Jennifer Lopez otevřeně přiznala: Žila jsem na ulici!

11. července 2013 | 12:00

Máte pocit, že všichni slavní byli již od narození šťastní a bohatí? Omyl! Například sexy kráska Jennifer Lopez si musela na taneční lekce vydělávat sama a jeden čas byla dokonce bez domova.

Jennifer už jako malá milovala tanec a láska k němu byla natolik silná, že se vzepřela vlastní matce Guadalupe Rodriguez. Ta si velmi přála, aby její dcera studovala vysokou školu a tanec byl pro ní pouze zábava, nikoli povolání.

Tehdy si Jennifer postavila hlavu a odešla z domova. Novým útočištěm se stalo její taneční studio. Tam celý den trénovala a přespávala na malé pohovce.

Jennifer umí být pěkně sexy.
Autor: profimedia.cz

Zanedlouho dostala Jennifer první pracovní nabídku a odjela tančit do Evropy. Později se odstěhovala do Los Angeles a účinkovala jako tanečnice v americké televizní show In living color. Přestože si město andělů oblíbila, stále se cítila jako obyčejná dívka z Bronxu. O svých pocitech později zpívá v písni Jenny from the Block (Jenny z činžáku).

Jennifer Lopez se pro Vogue nafotila v plavkách.
Autor: INT
JLo prozradila, že rozhodně nelituje krušných chvil ve svém mládí. Naopak prý díky tomu přísněji vychovává dvojčata Emmu a Maxe (4). Rozhodně nechce, aby byli rozmazlení a nemuseli nic dělat. "Moji rodiče pracovali hodně tvrdě, táta dokonce i přes noc. To mě naučilo, že nic není v životě zadarmo."

Z chudé tanečnice Jennifer se stala uznávaná zpěvačka, herečka a módní návrhářka. Zahrála si ve více než třiceti filmech a natočila osm hudebních alb. Její roční výdělek činí kolem 50 milionů dolarů a díky tomu je považována za nejvlivnějšího hispánského umělce USA.