Robert Pattinson slaví 27. narozeniny: Tyhle krásky už prošly jeho postelí! | Pro ženy | Blesk.cz

Robert Pattinson slaví 27. narozeniny: Tyhle krásky už prošly jeho postelí!

13. května 2013 | 18:30

...i když musíme dodat, že většina z nich jen tou filmovou. Nic to ovšem nemění na jeho pověsti lamače dívčích srdcí. Fanynky ho milují zejména díky roli Edwarda v sérii Stmívání, herecké kolegyně si ho hýčkají a nám nezbývá než mu do dalších let popřát ještě víc sex-appealu.

Nutno dodat, že Robert se před kamerou nestydí a sází doslova jednu milostnou scénu za druhou. Tohle jsou některé z krásných hereček, se kterými si užíval na plátně - a někdy i mimo něj:

Reese Witherspoon (37)

Cirkusovou krasojezdkyni Reese ve filmu Voda pro slony (2011) sváděl Robert coby mladý idealistický veterinář. Náš názor: Romantika na entou.

...

Emilie de Ravin (31)

V romantickém dramatu Nezapomeň na mě (2010) se rebelující mladík Robert osudově zamiloval do nespoutané Emilie. Nouze nebyla ani o vraždy. Náš názor: Páreček k zulíbání.

...

Christina Ricci (33)

Vyhlášeného pařížského svůdníka si zahrál ve filmu Miláček (2012) podle knihy Guy de Maupassanta. Díky Clotildě (Christina Ricci) se dostal do vyšší společnosti...

...

Uma Thurman (43)

...jen aby jí začal zahýbat se starší Madeleine (Uma Thurman). Tím ovšem výčet jeho aférek nekončí. Náš názor: Domů ho nechceme.

...

Patricia McKenzie (26)

Ve sci-fi Cosmopolis (2012) se v roli miliardáře dostal během jednoho dne na dno - ale aspoň si stihl užít s krásnou Patricií, a dokonce s Juliette Binoche (49). Náš názor: Tučné konto táhne.

...

Kristen Stewart (23)

Se svou upíří milenkou ze ságy Stmívání (2008-2012) tvoří pár i ve skutečnosti. Sice se už několikrát rozešli, ale Robertovy narozeniny oslaví stoprocentně spolu! Náš názor: Italská domácnost.

Čím ho asi dnes překvapí přítelkyně Kristen Stewart?

Autor: mab