Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Polojasno 24°C

Nový film ze světa Harryho Pottera! Jak to bylo s Voldemortem? Podívejte se na trailer

Video se připravuje ...
Trailer na film Voldemort: Origins of the Heir
VIDEO: Facebook.com
30. května 2017 | 13:00

Viděli jste Fantastická zvířata a kde je najít? A byli jste nadšení, nebo zklamaní – jako většina fanoušků ságy o mladém kouzelníkovi Harrym Potterovi? Pokud se vám stýská po magickém světě studentů z Bradavic, máme pro vás skvělou zprávu: vzniká nový film. Podívejte se na trailer.

Po zhlédnutí traileru vás ani na vteřinu nenapadne, že tento film nepochází ze studií Warner Bros, ale že je z dílen fanoušků příběhu o Harrym Potterovi – z nezávislého filmového studia Tryangle Films.

Efekty i vizuální stránka jsou totiž tak dokonalé, že vás opět vtáhnou do magického světa a do školy čar a kouzel mezi studenty. I tentokrát se ale nepotkáme s Harrym a jeho přáteli, ale vrátíme se více do minulosti. Děj filmu s názvem Voldemort Origins of the Heir (Voldemort, původ dědice) se totiž bude celý točit kolem toho, jak se Tom Riddle stal lordem Voldemortem.

Podívejte se na trailer a prozraďte nám, jestli jste z něj tak nadšení jako my!

Video se připravuje ...
Trailer na film Voldemort: Origins of the Heir • VIDEO: Facebook.com

Příběh je samozřejmě inspirovaný knihami J.K. Rowling a vychází z Brumbálových vzpomínek na Toma Riddlea z doby, kdy ještě studoval v Bradavicích. Už podle traileru je jasné, že se dozvíme, kdy se Tom rozhodl vyrobit si viteály, do kterých uložil střípky své duše, aby se stal nesmrtelným. Jak se k nim dostal a kdy se z něj stal lord Voldemort? Na to všechno by nám tento prequel měl odpovědět.

Vzhledem k tomu, že film natáčí skupina nadšenců, neobejde se bez podpory fanoušků. Tryangle Films si založil startupový projekt a prosí veřejnost: "Chcete film vidět? Tak potřebujeme vaši podporu!"

Naštěstí už dokázali nasbírat tolik finančních prostředků, aby mohli rozjet natáčení, ale k dokončení filmu jim samozřejmě stále spousta peněz chybí. Přesto ale jsou efekty, make-up, obsazení a lokace tak dokonalé, že nám nezbývá než doufat, že se jim podaří tento velkolepý projekt dokončit, protože jestli něco opravdu toužíme na velkých plátnech vidět, tak je to epický příběh o tom, jak lord Voldemort k moci přišel.

Prohlédněte si také fotogalerii se snímky z připravovaného filmu:

 

Video se připravuje ...