Uvidíte v Ulici: Peklo u Liškových, strach o život i drsná hádka! | Pro ženy | Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Uvidíte v Ulici: Peklo u Liškových, strach o život i drsná hádka!

 • description
  description
  description
  description
  13. března 2017 | 06:00

  Tento týden se to v Ulici pořádně vyostří. Dojde na velké přiznání, bolestivou ránu od blízkého člověka, ale i na drsnou hádku mezi dvěma kamarády. Podívejte se na video, jak Béda konečně řekne Anče, že čeká s Jindrou dítě. 

 • Drsná pravda

  Manželství Liškových se již brzy ocitne v troskách. Béda už déle nevydrží držet pod pokličkou fakt, že po úletu, který si ani nepamatuje, čeká s Jindrou dítě. Tak moc ho tíží svědomí, že Aničce konečně řekne pravdu. Oba tak čekají nejhorší dny jejich manželství. Vzájemná důvěra, láska i domov, který společně roky budovali, se během pár vteřin sesypou jako domeček z karet. Tohle bude pro Aničku obrovská rána! Dokáže Bédovi odpustit, že ji znovu po letech zradil? Nebo je to začátek konce dalšího vztahu?

  Béda se přizná Anče, že čeká s Jindrou dítě • VIDEO: TV Nova
 • Strach o Adrianu

  Od rozchodu s Eddiem to jde s Adrianou od deseti k pěti. Opět si zahrává s alkoholem i drogami, ohání se penězi, kterých má teď jako majitelka celého domu opravdu dost, a ubližuje svým chováním všem svým blízkým. Nejvíce samozřejmě dědovi, který do ní vkládal velké naděje. Evžen, děda, Amálka i Miki jí chtějí pomoct, ale ona se rozhodla, že před problémy uteče do Thajska. A tak si sbalila kufr a zmizela na dovolenou. Bohužel ani tam se ale nevyhne průšvihům, které v posledních týdnech přitahuje jako magnet. Její blízcí se dokonce budou strachovat i o její život! Co zase Adriana provede a jak vážné to tentokrát bude? 

  Seriál Ulice

 • Konec velkého přátelství

  Přátelství Tonyho a Máry poslední dobou tak trochu drhne. Od té doby, co je Tony majitelem Coolny a bydlí u Máry, jsou oba jako vyměnění. Tony je fanaticky zamilovaný do Digi a dělá jeden nesmysl za druhým. Máru jeho problémy už nezajímají, a tak se oba jen dokola okřikují a dělají si naschvály. Pohár Márovy trpělivosti přetekl, když Tony propadl nelegálním pokerovým turnajům, a navíc začal spát s Radkou. A tak přijde to, co už delší dobu visí ve vzduchu. Mára vyhodí Tonyho z bytu a Tony zase Máru na oplátku z Coolny. Dokážou si tihle dva všechno vyříkat, nebo je jejich dlouholeté přátelství definitivně v troskách?

  Ondřej Volejník z Ulice měl problém se zákonem.
  Autor: Instagram

Autor: red
Diskuse ke článku
.