Středa 29. listopadu 2023
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Oblačno -1°C

9 opravdových sourozeneckých dvojic z Ulice! Znáte je všechny?

 • Video se připravuje ...
  10. března 2017 | 06:00

  Pokud jste fanoušky nekonečného seriálu Ulice, určitě víte, že tam společně hrají sourozenci. O některých z nich jste však možná nic netušili! Za celou dobu vysílání Ulice se v seriálu vystřídalo už deset sourozeneckých dvojic. Podívejte se na ně!

 • Matyáš a Anna-Marie Valentovi

  V Ulici hrají nevlastní sourozence Emu a Frantu, ale ve skutečnosti jsou praví sourozenci. Jako první se v Ulici objevil Matyáš Valenta, jeho sestra Anna Marie zhruba o dva roky později. Na konkurz na roli malé Emy se ani nepřihlásila, pouze čekala na svého bratra na chodbě. Tvůrci si jí všimli a přemluvili ji, ať casting vyzkouší. A nakonec vybrali právě ji!

  Matyáš a Anna-Marie Valentovi
  Autor: ulice.nova.cz
 • Pavla a Naděžda Tomicovy

  Pavla Tomicová se poprvé jako Simona Pavlicová objevila v Ulici před devíti lety. Její sestra Naděžda Chroboková-Tomicová si ve stejném seriálu zahrála už dva roky poté. Tehdy měla jen epizodní roli a sestry se při natáčení ani nepotkaly. Zhruba před rokem se na televizní obrazovky vrátila. Scény, ve kterých se obě sestry setkají, vymýšleli scenáristi na jejich přání.

  Pavla a Naděžda Tomicovy
  Autor: ulice.nova.cz
 • Šimon a Ida Chloubovi

  Sourozenci Chloubovi začali hrát v Ulici zhruba před rokem. Oba tehdy suverénně vyhráli konkurz. Šimon na mladého Olivera Šámala a Ida na jedno z dvojčat: Julii Stránskou. Přestože obě postavy chodí do stejné školy, sourozenci se při natáčení zatím nepotkali.

  Šimon a Ida Chloubovi
  Autor: ulice.nova.cz
 • Adéla a Jakub Krauseovi

  Sourozenci Adélka a Kubík nastoupili do Ulice téměř ve stejnou dobu. Stejně jako sourozenci Chloubovi se však na place zatím nesetkali. Adélka hraje Mirinku Hejlovou a Kuba Šimona Urbana.

  Adéla a Jakub Krauseovi
  Autor: ulice.nova.cz
 • Filip a Matouš Rajmontovi

  Filip Rajmont hraje v Ulici Otu Puklického už celých šest let. Možná jste ale nevěděli, že loni hrál v seriálu i jeho starší bratr Matouš. Ten ztvárnil drsného věřitele Richarda, který se snažil vymámit z Pepana půjčené peníze.

  Filip a Matouš Rajmontovi
  Autor: ulice.nova.cz
 • Jakub a Mariana Prachařovi

  Pokud se na Ulici koukáte od samého začátku, určitě si ještě vzpomínáte na Bena v podání Jakuba Prachaře. Ben společně s Márou bojoval o Moniku. Jakub už sice v Ulici nehraje, ale loni se v několika dílech objevila jeho mladší sestra Mariana, která si zahrála vypočítavou kadeřnici Sandru.

  Jakub a Mariana Prachařovi
  Autor: ulice.nova.cz
 • Otakar a Jaroslava Brouskovi

  Otakara Brouska ml. znáte z Ulice jako homosexuála Jiřího Kreuzera. Střídavě se v seriálu objevuje už šest let. Ještě před ním však začala hrát v Ulici jeho sestra Jaroslava Brousková. Již devět let ztvárňuje úřednici ze sociálky Janu Houdkovou.

  Otakar a Jaroslava Brouskovi
  Autor: ulice.nova.cz
 • Helena Němcová a Pavel Dytrt

  Helena Němcová alias Míša Krausová se poprvé objevila v Ulici před šesti lety. A protože pochází z herecké rodiny, není divu, že je před kamerou jako doma i její bratr Pavel Dytrt. V Ulici si však zahrál jen epizodní roli, na kterou si možná ani nevzpomenete. Ztvárnil nejstaršího syna Jana Kostky, manžela Lídy Farské.

  Helena Němcová a Pavel Dytrt
  Autor: ulice.nova.cz
 • Otto Rošetzký a Marcel Rošetzký

  Bratři Otto Rošetzký a Marcel Rošetzký jsou sehraná dvojka v osobním životě, ale i před kamerou. V Ulici si zahráli dvojici kriminalistů Jandáka a Kubánka, kteří vyšetřovali několik případů. Mezi nimi byla i záhadná smrt Vasila Ševčenka.

  Otto Rošetzký a Marcel Rošetzký
  Autor: ulice.nova.cz

Klíčová slova:  seriál ulice, seriál, postavy, sourozenci, herci