Tento týden v Ulici: Scéna jako z italské domácnosti, intriky a zklamání! | Pro ženy | Blesk.cz

Tento týden v Ulici: Scéna jako z italské domácnosti, intriky a zklamání!

 • 9. ledna 2017 | 08:35

  Začátek nového roku není v Ulici příliš šťastný. Béda se trápí kvůli své nevěře, Vendula dostala padáka, kadeřnictví se bude s největší pravděpodobností zavírat a Monika chce po rozchodu s Márou prodat Coolnu. Jak se bude trápení našich oblíbených hrdinů vyvíjet tento týden? 

 • Adriana udělá scénu

  Přestože se Adriana s Eddiem snaží svůj vztah vrátit do starých kolejí, stále to mezi nimi skřípe. Zdálo se, že návštěva párové terapeutky pomůže, ale opak je pravdou. Adriana stále nesmyslně žárlí a Eddiemu zkrátka nedokáže znovu důvěřovat. Tento týden ztropí scénu jako vystřiženou z italské domácnosti, a dokonce Eddieho vyhodí z bytu. Jak to s nimi bude dál? 

  Adriana a Eddie

 • Vendula dostala padáka

  Ani pro Vendulu nezačíná nový rok příliš idylicky. Konečně získala místo v Lumírově životě a začala si budovat vztah i se svou babičkou Vilmou, ale přijde tvrdý pád. Vendula dostane padáka a musí rychle začít jednat, protože nemá z čeho platit ubytovnu. Lumír má řešení. Chce, aby Vendula znovu začala pracovat u nich v pekárně. Jenže ona má tak trochu jiné plány, které Lumíra šokují. Chce se totiž vrátit zpět ke své matce do Sokolova a pracovat tam. Zvládne ji Lumír přesvědčit, aby ho neopouštěla? Nebo se na scéně objeví někdo úplně jiný, kdo ji přiměje zůstat?

  Lumír a Vendula
 • Květa opět na scéně

  Radnice se rozhodla prodat nebytové prostory, aby zalepila díru v rozpočtu. Jedním z míst je i prostor kadeřnictví, ve kterém pracují Jitka, Simona a Digi. Ty se teď bojí, že přijdou o práci, a tak se snaží vymyslet cokoliv, aby si svá místa udržely. Jenže na scénu přichází intrikánka Květa, která chce kadeřnictví koupit a udělat z něj luxusní salon pro psy. Investuje nakonec Simona svou a Rudolfovu výhru a stane se majitelkou kadeřnictví, nebo si budou muset všechny tři hledat novou práci?

 • Monika chce prodat Coolnu

  Zájem je také o Coolnu, kterou chce Monika po rozchodu s Márou prodat. Nestíhá se o svůj podnik starat, nedaří se jí sehnat provozního ani náhradu za Máru a chce se naplno věnovat škole a dál pomáhat v Tanzanii. O jejích úmyslech se dozví Tony, pro kterého je Coolna srdcovou záležitostí. A tak Monice nabídne, že její podnik koupí. Přistoupí na to, nebo už Tony nadobro ztratil její důvěru?

  Tony je očištěn, ale okolí ještě nepřesvědčil.

Autor: red
Klíčová slova: seriál ulice, ulice, české seriály
Diskuse ke článku
.