Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Exkluzivní video z dnešní Ulice: Adriana zažije horor! Navštíví ji mrtvá matka

Adriana Pešková prožije okamžiky hrůzy.
VIDEO: archiv TV NOVA
14. ledna 2015 | 14:40

Čeká vás jeden z nejemotivnějších a nejstrašidelnějších dílů. Adriana Pešková si totiž prožije děsivou noc jak z hororu. I vám bude už dnes večer běhat mráz po zádech.

Máte se opravdu na co těšit. Adrianu Peškovou, kterou skvěle ztvárňuje Šárka Vaculíková, čekají dnes hned dvě setkání. V noci ji vzbudí zvonění zvonku a hlasité bušení na dveře. Když ale přistoupí ke dveřím a chce je otevřít, nejde to. V celém bytě navíc nejdřív nefungují světla, pak se lampa sama od sebe rozsvítí. Adriana se dostává do šoku a neví, co dál. Nakonec se rozhodne podívat do kukátka ve dveřích a příšerně se vyděsí. To je ale to nejmenší, co Adrianu čeká.

Adriana Pešková prožije okamžiky hrůzy.
Už zítra totiž uplyne rok od tragické smrti Kláry Peškové. Ta zůstala ležet na zemi se sraženým vazem v domě svého otce. Její smrt byla dlouho záhadou a předmětem vyšetřování policie. Adriana ale na svou mámu rozhodně nezapomněla. V poslední době na ni naopak zase hodně myslela, protože by ráda odhalila, kdo je vlastně jejím tátou.

Tohle tajemství si ale Klára vzala s sebou do hrobu. I když jí Adry nedokázala odpustit, že se na ni kdysi vykašlala a že ji jako malou opustila, po její smrti své postoje přehodnotila. Máma jí zkrátka začala chybět. Nepředstavovala si asi ale, že se s ní znovu setká tváří v tvář. Jak je možné, že se Klára nečekaně objeví? Dívejte se už dnes večer na další díl vašeho oblíbeného seriálu Ulice!