Nela Boudová: Přišla jsem o manžela i kamaráda | Pro ženy | Blesk.cz
Premium

Nela Boudová: Přišla jsem o manžela i kamaráda

5. května 2020 | 06:00

Takřka celou svou dosavadní kariéru ustála Nela Boudová bez nežádoucí pozornosti médií. A to se během ní stihla v tichosti rozejít s otcem svých dětí, na kraji padesátky se provdat za svého letitého kamaráda a rok nato se rozvést. Nic z toho však nebylo veřejností vnímáno tak skandálně jako rouška v jejím rozkroku. Fotku, jíž apelovala na zdravý selský rozum, umístila v době tvrdé koronavirové karantény na Facebook. Vzápětí ji sice stáhla, ale snímek přesto dál žije svým životem.

Ta rouška mezi nohama by odpovídala naturelu Samanthy, ale vy jste v Sexu ve městě dabovala právničku Mirrandu. Tady něco nesedí.
To máte pravdu, Samantha by toho určitě byla schopná. Ale člověk má v sobě hodně osobností a někdy je sám překvapený, když se některá z nich ozve.

To byl váš případ?
Určitě.

Myslíte, že by vás v budoucnu mohlo ještě něco tak vytočit…
…že bych v tom pokračovala? Myslím, že ne. Protože pozornost, které se mi ve spojitosti s tou fotkou dostalo, nebyla jenom příjemná. Měla jsem i spoustu negativních ohlasů. Přišly mi dokonce e-maily, že si nevážím práce lidí, kteří se nás snaží před covidem-19 ochránit. Ale já jsem skutečně nikoho nechtěla pošpinit nebo urazit. Akorát mi přijdou některá opatření přehnaná a nelogická. A k nim patří nošení roušek ve volné přírodě, tedy v prostředí, kde můžete někoho nakazit jen minimálně. Protože i když se vir podle některých výzkumů udrží ve vzduchu několik hodin, jak vysoká pravděpodobnost asi je, že když takového člověka míjíte na ulici, natož v přírodě, že se tím aerosolem, i kdyby byl ten člověk právě nakažený a kašlal, nakazíte? Ale lidi si to sami nepřeberou a slepě vše přijímají.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Autor: Ivana Bachoríková