Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Stylový šatník nemusí stát půlku vaší výplaty. Poradíme, kde chytře nakoupíte

30. června 2022 | 00:00
Prezentace klienta |

Móda je neustále se vyvíjející odvětví. Vidíme, jak styly přicházejí a odcházejí, jak se trendy spojují v něco nového a vzrušujícího. A přesto se často stává, že máme málo peněz a zdánlivě nemáme co na sebe, když zíráme do svých plných šatníků.

Chodíme od obchodu k obchodu a zkoušíme si stovky oblečení v naději, že dosáhneme vytouženého vzhledu, aniž bychom utratili hromadu peněz. A tím se dostáváme do pasti rychlé módy - neustále nakupujeme nové oblečení, které přetéká z našich skříní, a přestože jsme za něj utratili spoustu peněz, už po několika dnech nemáme nic zajímavého na sebe.

Autor: Remixshop.com

Nakupujte chytře - osvěžte svůj styl - nezruinujte svoji peněženku

Myslíte si, že styl musí nutně stát spoustu peněz? A věděli jste, že móda je dnes jedním z největších znečišťovatelů životního prostředí? Ale nemusí to tak být! Můžete se vědomě rozhodnout, že při nakupování špičkových módních značek ušetříte peníze i planetu, aniž byste museli dělat kompromisy, co se týče stylu.

Jak na to? Jeden z největších online prodejců módy z druhé ruky a outletů v Evropě remixshop.com přidává denně do prodeje více než 15 000 jedinečných položek od luxusních, středně drahých i cenově dostupných značek, které vám pomohou rozvíjet váš výjimečný styl. A nejen to – každé uvedené zboží je ručně vybíráno a splňuje naše vysoké požadavky na kvalitu. Ceny světoznámých značek na Remixu jsou nižší než maloobchodní a denní slevy dosahují až 90 %.

Styl ušitý na míru

Remix vám kromě toho dává také možnost snadno se ve zboží orientovat a objevit dokonalý kousek, který podtrhne váš osobní styl. Můžete snadno procházet kategorie oblečení nebo si vytvořit vlastní osobní filtry a dostávat upozornění na nově nahrané položky a slevy na ně, což vám pomůže najít perfektní šaty, kabelku, bundu nebo jakýkoli jiný předmět, který hledáte od některé z našich světových značek.

Autor: Remixshop.com

Udržitelnost ještě o krok dál

Šetření peněz a udržitelnost však nekončí jen u vašich nákupních zvyklostí. Ve skutečnosti jsou jen prvním krokem na této cestě. To, co následuje, je uvolnění místa ve vašem šatníku, než si začnete užívat nové kousky.

Remix vám umožní dát vašemu oblečení a doplňkům nový život, místo abyste je vyhazovali a znečišťovali tak planetu. Je to výhra pro všechny! Za věci, které už nenosíte, získáte dalším prodejem peníze, a ještě chráníte životní prostředí.

Je to tak snadné, jak to zní. Abyste mohli proces zahájit, musíte si vybrat předměty, které vám již neslouží. Musí být v natolik dobrém stavu, že byste je mohli darovat třeba kamarádovi. A nebojte se, na stránkách remixshop.com najdete stovky značek, které můžete dále prodat.

Za svoje zboží můžete v několika jednoduchých krocích získat nabídku od Remixu, aniž byste museli nahrávat fotografie nebo o něm uvádět další informace. Objednáte si tašku Remix, naplníte ji a odešlete. Po schválení vašeho oblečení obdržíte nabízenou platbu, aniž byste museli čekat, až se zboží prodá.

Autor: Remixshop.com

Remixujte!

S Remixem se stanete součástí cirkulární módy. Umožní vám zůstat styloví a sledovat módní trendy, zároveň nakupovat moderním a chytrým způsobem od špičkových značek, a to vše při úspoře vašich těžce vydělaných peněz. A aby toho nebylo málo, pomáháte tím také chránit planetu. Aneb jak zní naše heslo - reuse, reduce, remix!