Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Chcete si pořídit nový kousek do šatníku a zároveň ušetřit? Nakupujte chytře!

26. dubna 2022 | 00:00
Prezentace klienta |

Móda je jedním z hlavních znečišťujících průmyslových odvětví, která ovlivňují životní prostředí a úroveň planety. Co tedy dělat, když si chcete bez výčitek pořídit nový kousek do šatníku? Naučte se nakupovat uvědomělejším a zodpovědnějším způsobem, který vám přinese dobrý pocit nejen z nákupu ale i ze sebe.

Chytré nakupování na Remixu

Nakupujte chytře - v online secondhandu a outletu Remixshop.com najdete všechny světové značky, které máte rádi, od produktů špičkových značek až po outletové kolekce. Každý den je na stránky Remixu nahráno více než 15 000 produktů, z nichž většina jsou skutečně jedinečné kousky.

Ceny na Remixshop.com jsou mnohem nižší než v kamenných prodejnách – slevy se pohybují až ve výši 80 % nebo 90 % a občas překvapivě klesají. Kousky, které vás zaujmou, si můžete přidat mezi oblíbené a průběžně sledovat, zda se jejich cena ještě víc nesnížila.

Kvalita produktů na Remixshopu je samozřejmě nekompromisní, protože jsou všechny pečlivě ručně kontrolovány. Při nákupu na Remixshop.com nejen ušetříte, ale také pomůžete udržet naši planetu čistší.

Autor: Remixshop.com

Prodávejte jednoduše a snadno na Remixu

Úklid šatníku je dobrý pro vás i pro planetu. Tím, že dáte oblečení, které už nenosíte, druhou šanci, uděláte radost někomu jinému.

Prodej na Remixshopu je velmi snadný a pohodlný: získejte na své oblečení online cenovou nabídku, pošlete ho do Remixu a za schválené věci ihned dostanete peníze. Nemusíte nic fotit ani čekat, až se zboží prodá. Jednoduše jej vložte do našeho Remix Bagu a odešlete nám ho. Remix schvaluje stovky značek, jediné, na co si musíte dát pozor, je kvalita odesílaných produktů - pokud by vaše oblečení bylo vhodné jako dárek pro kamaráda, bude vhodné i k prodeji.

Autor: Remixshop.com

Nakupujte a prodávejte na Remixshop.com

Recyklujte, redukujte, remixujte! Tak zní heslo Remixu, který představuje moderní a chytřejší způsob nákupu a prodeje oblečení. Na Remixu najdete spoustu módních kousků z druhé ruky a outletu od známých značek za přijatelné ceny.

Užívejte si skvělých nabídek na Remixu, mějte styl, a přitom zároveň udělejte něco pro sebe i pro planetu.