Tyhle trendy sedačky si zamiluje celá rodina! Vyzkoušejte je | Pro ženy | Blesk.cz

Tyhle trendy sedačky si zamiluje celá rodina! Vyzkoušejte je

22. srpna 2019 | 00:00
Prezentace klienta |

Také zbožňujete vybírání nových doplňků do domácnosti? Podívejte se s námi na trendy sedací soupravy, které kralují letošnímu roku.

Chystáte se oživit interiér novou trendy sedačkou? Mrkněte se, co letos frčí. Stejně jako v loňském roce je na špici minimalistický styl, jednoduché tvary a kombinace moderních materiálů.

Eko-kůže je levnější a přitom vysoce kvalitní

I když kožená sedačka je stálice, která ladí do každého interiéru a vydrží desetiletí, častou překážkou je vysoká cena. Trendem jsou proto nyní levnější sedačky z eko kůže, syntetického materiálu kombinujícího polyuretan a bavlněný úplet.

Pokud si mezi materiály nemůžete vybrat, nebo chcete zkusit něco nového a svěžího, vsaďte na kombinaci více materiálů. Sedací část zvolte z látky, zbytek sedačky z eko-kůže. Celá sedací souprava tak bude působit vzdušně a elegantně.

Eko kůže dodá sedačce nádech luxusu za skvělou cenu, látka je pohodlná na sezení.  Sedačka ENRO.
Eko kůže dodá sedačce nádech luxusu za skvělou cenu, látka je pohodlná na sezení. Sedačka ENRO.
Autor: JENA NÁBYTEK

Látkové sedačky, které se jen tak nezamažou

Čalouněné sedačky jsou oproti koženým levnější, ale dokáží být stejně, někdy i více elegantní. Látky jsou odolné proti špíně a nasáknutí tekutin – většinu fleků tak vyčistíte sami, jen pomocí hadříku a domácího saponátu. Vsaďte na neutrální barvy, v trendy šedivé, bílé či béžové a krémové a dodejte interiéru barvy třeba vzorovaným polštářkem.

Rohová sedačka rozkládací Genova, se snadno udržuje a vydrží krásná roky.
Rohová sedačka rozkládací Genova, se snadno udržuje a vydrží krásná roky.
Autor: JENA NÁBYTEK

Nechte vykouknout nožičky

Ať už máte slabost pro retro styl nebo máte malý pokoj, ve kterém potřebujete čarovat s optikou, vsaďte na trend vykukujících nožiček. Prostor, který vznikne pod gaučem, provzdušní celou místnost.

Rohová rozkládací sedačka Avanti stojí na úzkých nožkách a opticky šetří prostor.
Rohová rozkládací sedačka Avanti stojí na úzkých nožkách a opticky šetří prostor.
Autor: JENA NÁBYTEK

Vybírejte online a nechte si zaslat vzorek

Líbí se vám sedačky, ale do obchodu to máte daleko? Vybírat můžete i online. Jistě, určitě můžete mít obavy, jestli barva bude doopravdy taková, jaká je na obrázku, jestli látka bude dostatečně pevná a zároveň hebká. Na některých e-shopech, jako je JENA NÁBYTEK si u některých sedaček můžete nechat zaslat vzorek látky zdarma. Osahat si je, porovnat se zbytkem interiéru a najít si to pravé!