Módní hit? Kabelka Chanel N°. 5! Má jí i Rihanna! | Pro ženy | Blesk.cz

Módní hit? Kabelka Chanel N°. 5! Má jí i Rihanna!

10. ledna 2014 | 11:30

Výrazná tvář luxusní značky Chanel, Karl Lagerfeld vymyslel nový trend - plastovou kabelku, která vypadá jako slavný parfém Chanel N°5.

Chanel N°5 v maxi velikosti a navíc jako stylová kabelka? Ano, módní guru Karl Lagerfeld obohatil módní trh o stylovou plastovou kabelku s dlouhým řetízkem a ozdobnou sponou na otvírání.

Každý, kdo zná bohatou historii legendárního parfému Chanel N°5, bude z tohoto módního doplňku nadšený. "Chanel bag" si okažitě zamilovaly i celebrity. Zpěvačka Rihanna si pořídila hned dva kusy v různém provedení a její kamarádka, modelka Cara Delevingne už má taky jednu.

Rihanna se svými novými kabelkami pochlubila na Instagramu.
Rihanna se svými novými kabelkami pochlubila na Instagramu.

Jediné, co se nám na kabelce vůbec nelíbí, je její cena. Pořídit se dá za necelých 180 tisíc korun.

Ve zkratce o Chanel N°5

Ve světě parfémů zřejmě stále není nic, co by dokázalo překonat věhlas této lahvičky s dokonale jednoduchým designem a omamně vonící jantarově žlutou tekutinou.

Známá návrhářka Coco Chanel původně nechala vyrobit je pouhých 100 lahviček vůně "číslo pět", aby se o ně podělila se svými nejlepšími klienty. Zřejmě nejvíc ho ale proslavila Marilyn Monroe, která se na noc do postele oblékala pouze do "pár kapek Chanelu a ničeho jiného". A tak také díky ní, a milionu žen na světě, se Chanel N°5 stále drží mezi nejprodávanějšími vůněmi všech dob.