Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Ohákněte svého miláčka do Armaniho a Hilfigera!

15. listopadu 2012 | 06:00
Prezentace klienta |

Blíží se Vánoce a vy si lámete hlavu s tím, co pořídit svému milému? Už nemusíte! E-shop www.italiedoskrine.cz přináší akci, na kterou se nezapomíná! Luxusní značky za absolutně bezkonkurenční ceny!

Armani, klasika, která nikdy neomrzí

Psal se rok 1973 a italský módní návrhář Giorgio Armani založil stejnojmennou značku, která později vyrostla v obří impérium, které zahrnuje nejen oblečení, ale i parfémy či kosmetiku. Giorgio Armani nabízí několik kolekcí: Armani Exchange, Emporio Armani či Armani Jeans.

Armani není pro každého, nositelem tohoto oblečení jsou podnikatelé či různé celebrity. Pro nás však předsudky neplatí, na e-shopu Italiedoskrine.cz nabízíme luxusní oblečení tohoto geniálního tvůrce za super ceny. Přesvědčte se sami!

Kompletní nabídka Armani k prohlédnutí zde.

Tommy Hilfiger - ležérní elegance sluší všem

Thomas Jacob Hilfiger sice zažil při svých prvních krocích na poli módy neblahé začátky, ty jej ale nakonec vynesly až na výsluní, na jejímž konci byl prodej Tommy Hilfiger Corporation za 1,6 miliardy dolarů. Tommy Hilfiger musel již v roce 1969 zavřít kvůli smolné marketingové strategii zavřít svůj první obchod, což jej ale neodradilo od další práce a snu, založit si vlastní značku, která nesla, podobně jako u jeho slavných kolegů, jeho jméno.

Tommy Hilfiger je značka, která osloví široké publikum. Nabízí sportovně elegantní módu hodící se ke každé příležitosti. Jeho polo trička jsou vyhlášená, košile s nápaditými vzory a skvělým střihem legendární.

La Martina, luxusní sportovní značka

Můžeme bez nadsázky napsat, že La Martina je takový Ralph Lauren v italském kabátě. Stejně jako americký Ralph Lauren, i La Martina miluje polo, které se mimojiné snaží již od roku 1996 prosadit jako olympijský sport. La Martina, a zejména polo trička s límečkem, jsou naprosto fascinující. Na první pohled z nich čiší luxus a elegance. Trika jsou zpracovány tak, aby oslovili mladší i starší generaci. výběr kvalitních látek, mistrovské šití a decentní barvy dělají ze značky La Martina hráče první ligy.

Vyzkoušejte značku La Martina i vy! Kompletní nabídku si prohlédnete zde.