Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 14°C

Toužíte po krásných šatech i s plnými tvary? Plus size blogerky vědí, jaké vám budou slušet!

24. června 2019 | 12:00

Nemusíte mít dokonalou postavu, abyste si v létě užila plavky, letní šaty a nebo sukně! A pár, nebo klidně i víc kilo navíc rozhodně neznamená, že byste se měla ve vedrech pařit v kalhotách. Jaké šaty vám ale sednou jako ulité a budete se v nich cítit sexy, krásná a dokonalá? Inspirujte se u plus size blogerek.

I když nemáte postavu jako modelky na stránkách lesklých časopisů, není důvod, proč byste si v létě neměla užít pastelové barvy, divoké vzory, něžné květy a hlavně lehké a vzdušné šaty či sukně.

Ostatně zavinovací šaty vypadají mnohem lépe na ženách s křivkami než na subtilní chlapecké postavě. A ruku na srdce, svá kila navíc v beztvarých černých kalhotách nebo extrémně volných topech stejně neutajíte, a naopak vám ještě opticky na objemu přidají.

Nebojte se proto být v létě sexy a krásná! S pokud nevíte, jaké letní kousky si vybrat, nebo jak je kombinovat, aby vám sedly jako ulité, inspirujte se zahraničními blogerkami, které perfektně vědí, jak svoje přednosti nosit. Nechte se inspirovat, a to hlavně v tom, že když se máte ráda taková, jaká jste, budete vypadat naprosto neodolatelně i v saténové sukni, dlouhých šatech nebo klidně i divokých barvách. Přesvědčte se sama:

 

Autor: red