Nejšílenější plavky světa! Podívejte se na modely, které se nepovedly! | Pro ženy | Blesk.cz

Nejšílenější plavky světa! Podívejte se na modely, které se nepovedly!

31. července 2019 | 06:00

Tak v této fotogalerii se raději neinspirujte. Nad některými modely vám totiž zůstane rozum stát. Ve fotogalerii najdete mnoho odstrašujících plavek, při kterých designér popustil uzdu fantazii až příliš!

Dáváte si rok co rok záležet na výběru plavek? Aby dobře seděly, zakryly nedostatky a zvýraznily přednosti... Většina potvrdí, že jejich výběr dá celkem zabrat. Existují však i tací, kteří si s tím hlavu příliš nelámou a razí heslo: "Hlavně nezapadnout do davu!"

Proč si nevzít místo vršku plavek pytlíky naplněné vodou a rybkami? Nebo spodek pro pány s otvorem na zadní části? Takovíto odvážlivci určitě byli na pláži středem pozornosti a už mají rezervováno místečko v módním pekle. Nicméně odvahu jim odepřít nelze! Ostatně, přesvědčte se sami:

Nejde přitom o to, že by jejich nositelé neměli "postavu do plavek". Ostatně léto je tu od koupání a s jakýmikoliv křivkami si zasloužíte si ho užít, ať si o vašem těle myslí kdo chce co chce! Některé modely by ale přeci jen měly zůstat jen na módních přehlídkách, nebo stránkách bláznivých katalogů. Pokud si tedy nechcete užívat pozornosti širého okolí. Pak směle do toho!

Autor: red