Povánoční slevy jsou tu! Co se vyplatí koupit a čemu je lepší se vyhnout? | Pro ženy | Blesk.cz

Povánoční slevy jsou tu! Co se vyplatí koupit a čemu je lepší se vyhnout?

4. ledna 2019 | 06:00

Každá žena, která ráda nakupuje, se každoročně těší na velké slevy v obchodech. Kvůli tomu ale často nakoupí spoustu věcí zbytečně. Co se letos vyplatí koupit a co v obchodě raději nechat?

Ve slevách sáhněte zejména po kvalitních kouscích. Nekupujte zmuchlanou umělohmotnou halenku jen kvůli tomu, že je za 50 korun. Stejně ji nebudete nosit. Slevy nás lákají kupovat právě tyto nekvalitní věci, které již nevyužijeme a které nám zbytečně plní skříň.

Raději sáhněte po vlněném kabátu, kašmírovém svetru, pěkném saku do práce, kožené kabelce či bundě nebo po džínách, které spadají do základů šatníku. Po těchto základních kouscích se ve slevách také vyplatí koukat. Co třeba koupit lněnou košili v obchodě Zara, jejíž cena spadla z 899 korun na 599 korun? My doporučujeme i nákup spodního prádla.

Zara: původní cena 899 Kč, po slevě: 599 Kč
Zara: původní cena 899 Kč, po slevě: 599 Kč

Zapomeňte na sezonní trendy, ve kterých budete další sezonu vypadat spíš jako blázen. Letos to platí zejména o zvířecích vzorech. Momentálně jsou ještě dost trendy, za pár měsíců jejich obliba opadne a bude v módě zase něco nového, takže tyhle kousky už tolik nevyužijete.

Rozhodně se vyplatí sáhnout i po oblečení, které využijete na jaře nebo v létě. Ano, i takové kousky se mohou objevit ve slevách. Vy pak nemusíte utrácet v nových kolekcích, a přesto budete mít úplně nové oblečení na novou sezonu.

Mohito: původní cena 1599 Kč, po slevě: 999 Kč
Mohito: původní cena 1599 Kč, po slevě: 999 Kč

Takovými kousky jsou zejména šaty a jarní kabátky. Trenčkot v obchodě Mohito stál původně 1599 korun, nyní ho zakoupíte za 999 korun. Za stejnou cenu zakoupíte i béžový trenčkot v obchodě H&M.

Vybraly jsme pro vás to nejlepší z letošních slev. Prohlédněte si vše v naší fotogalerii:

Autor: Markéta Luštincová