Módní předsevzetí pro rok 2017: Konečně vytřídit skříň a nosit barvy! | Pro ženy | Blesk.cz

Módní předsevzetí pro rok 2017: Konečně vytřídit skříň a nosit barvy!

 • 11. ledna 2017 | 06:00

  Rozhodla jste se v novém roce více cvičit, lépe jíst nebo třeba přestat kouřit? Tak co k tomu přidat ještě předsevzetí týkající se vašeho šatníku a módního stylu? Určitě se vám bude plnit mnohem snadněji a příjemněji než třeba hubnutí.

 • Konečně vytřídím šatník

  Co takhle se letos konečně dokopat k pořádné čistce ve svém šatníku? Zbavte se všech vytahaných triček, která občas vytáhnete na spaní, malých i velkých věcí, které vám zkrátka nesedí, i těch, které jste celý minulý rok ani jednou nevzala na sebe. Bude to asi těžké rozloučit se s některými starými kousky, ale berte to tak, že si uděláte místo pro ty zbrusu nové. Nemusíte půl skříně vyházet během jednoho odpoledne, dejte si předsevzetí, že třeba jednou týdně proberete část a vyřadíte alespoň tři kousky. Nebude to tak bolet!

  Proč se každé ráno vztekat při hledání oblečení, když je doma tolik nevyužitého prostoru?
 • Pořídím si něco barevného

  Ano, černá nám všem sluší, je elegantní a dělá nám krásnou postavu, ale být černá můra po celý rok, to není nic moc. Slibte si, že pokaždé, když vyrazíte na nákupy, přinesete si domů nějaký barevný kousek. Nemusí to být kanárkově žluté šaty nebo strakaté tričko, stačí klidně i pestrobarevný šátek nebo třeba kabelka.

  Móda
 • Dám šanci módním trendům

  Možná sledujete módní trendy, ale nemáte odvahu, abyste je nosila. Jestli si říkáte, že v bomberu budete moc tlustá a ve skládané sukni zase moc malá, dejte alespoň jednomu módnímu výstřelku konečně šanci. Důkladně si ho vyzkoušejte v kabince, než si ho odnesete domů, a uvidíte, že se brzy stane nedílnou součástí vašeho šatníku.

  Móda
 • Doplním si klíčové kousky

  Pokud ještě nemáte "plnou výbavu" základních kousků, je na čase ji v tomto roce doplnit. Když budete mít ve skříni pouzdrové šaty, bílou košili, koženou bundičku, projmuté sako, černé lodičky a další, nikdy už nebudete stát nešťastně před svým šatníkem a nevědět, co si obléknout. Tyhle kousky totiž můžete zkombinovat úplně se vším!

  Móda

  Styl od A do Z: Malé černé šaty 3krát jinak! • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Nebudu zapomínat na doplňky

  Určitě to znáte i vy. Dlouho vymýšlíte outfit a pak zapomenete přidat doplňky nebo na ně už zkrátka nemáte čas. V novém roce to bude jinak! Zkuste ke každému outfitu přidat alespoň jeden doplněk. Ať už to budou náhrdelník, náušnice, náramek, ozdoba do vlasů nebo třeba šátek. Vaše modely dostanou nový rozměr!

  Móda

Diskuse ke článku
.