Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Aktuální trendy v džínech: Jaro a léto ovládnou zvonáče a bílý denim!

 • description
  description
  description
  description
  13. dubna 2016 | 06:00

  I takové nadčasové oblečení, jako jsou džíny, podléhá aktuálním trendům. Letos na jaře a v létě zaplaví obchody zvonáče, sedmiosminové délky nebo džíny s bláznivými nášivkami. Vyberete si?

 • Zkrácená délka

  Až vyrazíte do obchodů a většina džín, které si vyzkoušíte, vám bude sahat sotva ke kotníkům, nedivte se! Jaru a létu totiž vládne sedmiosminová délka. Pokud máte krátké nohy a silná stehna, tento trend vás asi příliš nepotěší. Když však ke zkráceným džínám obujete boty na podpatku nebo klínu, bude výsledný efekt skvělý. Rovné a slim džíny, které už máte doma, můžete jen jednoduše ohrnout. Ty odvážnější z vás je můžou i ustřihnout a ideální délka je na světě!

 • Zvonáče

  Na přehlídková mola se po delší pauze vrátily už loni, do obchodů se ta největší vlna valí právě teď. Pokud jste před lety džíny se zvonovými nohavicemi milovaly, určitě je s chutí oblečete i dnes. Pro ženy s ženskými tvary jsou naprosto ideální, protože opticky vytvarují postavu.

 • Roztrhané

  Trend roztrhaných džínů stále pokračuje! A platí pravidlo "čím více, tím lépe". Takže pokud máte odvahu, můžete nosit klidně i kalhoty s obřími dírami a plandajícími nitěmi. Decentnější provedení má ale samozřejmě také zelenou!

 • Bílý denim

  Další špatná zpráva pro ženy se silnými stehny a větším zadečkem – bílá džínovina je opět v kurzu. A jak je známo, bílá barva rozšiřuje a přidává kila navíc. Pokud však k bílým slim džínám obléknete třeba černou prodlouženou tuniku, budete vypadat perfektně, protože problematické partie budou schované.

 • Nášivky

  Džíny ozdobené barevnými nášivkami, záplatami nebo třeba korálky jsou velký hit. Obléknout si takový kousek chce odvahu, ale ve spojení s jednoduchým tričkem a teniskami vám vyčaruje ležérní, ale neobyčejný model.

  Sledujte i další aktuální módní trendy!

Diskuse ke článku
.