Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

7 vlasových šperků, které jsou letos na jaře hitem!

 • description
  description
  description
  description
  4. dubna 2015 | 06:00

  S novou jarní sezonou přicházejí i nové trendy v oblasti vlasových doplňků. Některé se nosily už loni, nebo dokonce předloni, jiné jsou pro nás úplnou novinkou. Dáte přednost romantickým květinám, elegantním šátkům nebo bohémským řetízkům?

 • Květinové doplňky

  Vlasové doplňky, především čelenky s květinami, jsou velkým hitem už třetí sezonu. Pokud si netroufnete na nápadný věnec s velkými umělými květy, pořiďte si alespoň gumičku s drobnými kvítky nebo květinové sponky v různých provedeních a barvách. Nic totiž neoživí všední účes tak jako romantické a něžné růže, kopretiny nebo pivoňky.

 • Řetízky

  Drobné ozdobné řetízky jsou žhavou novinkou letošního jara a léta. Nasazují se přes vlasy a některé z nich zdobí i čelo a celou délku vlasů. V kombinaci s maxišaty, ale i jiným bohémským outfitem budete za hvězdu!

 • Zlaté šperky

  Zlaté blýskavé šperky do vlasů se perfektně hodí na běžné nošení, večírky i noblesní společenské akce. Jako mávnutím kouzelného proutku se s tímto vlasovým šperkem stanete princeznou. Vybrat si můžete z nejrůznějších jednoduchých i velmi originálních čelenek, ozdobných spon i skřipců. Nejlépe ovšem všechny vypadají v kombinaci s nedbalým drdolem, uhlazeným culíkem nebo bohémským copem.

 • Kovové čelenky

  Vedle čelenek s umělými květinami jsou super moderní i metalické čelenky s kovovými květinami, blýskavými kameny nebo štrasovými ozdůbkami. Skvěle vypadají v rozpuštěných vlasech, ale i v elegantním drdolu. S ozdobnou čelenkou můžete vyrazit do práce, na letní hudební festival, ale i do divadla nebo na ples.

 • Malé hřebínky

  Retro hřebínky, kterými si ženy zdobily vlasy už před několika desítkami let, jsou zpět! Pořiďte si alespoň jeden pár v odstínu stříbrné, zlaté nebo bronzové a s drobnými kytičkami nebo kamínky. Ozdobte si jimi drdol nebo sepněte vlasy na jedné straně, a vytvořte tak nevšední asymetrický účes.

 • Šátky

  Máte doma krásný, ideálně saténový, šátek? Pak ho můžete využít i jako vlasovou ozdobu, protože tento retro trend se opět vrátil do módy. Šátek můžete srolovat a uvázat místo čelenky, můžete si zaexperimentovat a obrátit ho uzlem nahoru nebo s ním zauzlovat culík nebo cop.

 • Turbany

  Zbrusu novým trendem jsou letos Orientem inspirované turbany. Můžete si vybrat ty, které vám zakryjí celou hlavu, nebo sáhnout po méně nápadných čelenkách, které mají vpředu jen naznačený uzel typický pro turban. Světové celebrity už ho nosí, troufnete si i vy?

Diskuse ke článku
.