Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Přivítejte jaro šátkem: 4 jednoduché tipy, jak ho uvázat!

 • 21. března 2015 | 06:00

  Huňaté šály můžeme na pár měsíců uklidit. Na scénu přicházejí lehké šátky, které nás nejen zahřejí, ale také dodají outfitu šmrnc. Ukážeme vám, jaké jsou letos moderní a jak si je můžete uvázat, abyste jeden šátek proměnila hned ve čtyři odlišné kousky.

 • Jednoduchost stranou

  Zara, 599 Kč
  Autor: archiv firem

  Jednobarevným šátkem sice nic nezkazíte, ale ani s ním neoslníte. Letos totiž frčí nepřehlédnutelné vzory, jako jsou květiny, proužky, puntíky, zvířecí i orientální potisky. V obchodech máte letos opravdu z čeho vybírat.

 • Uvaž se!

  s.Oliver, 699 Kč
  Autor: archiv firem

  Klasický čtvercový šátek můžete uvázat hned několika způsoby, takže ho můžete nosit klidně každý den a nikdy vás neomrzí.


  Tunel

  Pokud jste si koupila spojenou neboli tunelovou šálu, jednoduše ji omotáte kolem krku a je to. To samé můžete udělat i s klasickým šátkem, když oba konce spojíte drobným, ale pevným uzlíkem.

 • Ležérně

  Mango, 549 Kč
  Autor: archiv firem

  Když spěcháte a nemáte čas na složité aranžování, jednou šátek obtočte kolem krku a oba cípy nechte volně viset dolů nebo jeden hoďte na záda. Takový způsob skvěle oživí jednobarevnou bundičku i celý outfit.

 • Bryndák

  Asos.com, cca 900 Kč
  Autor: archiv firem

  Šátek složte do trojúhelníku, jednou ho obtočte, aby vám vpředu vznikl "bryndák". Cípy můžete nechat viset volně dolů nebo je schovat.

 • Maxi šátek

  Asos.com, cca 600 Kč
  Autor: archiv firem

  Pokud jste si pořídila opravdu velký šátek, rozhodně si ho zkuste uvázat tak, aby vám asymetricky zakrýval jedno rameno. Oblečte si bundičku nebo kabát, ledabyle omotejte a je to!

Diskuse ke článku
.