Týden módy v New Yorku: Nejlepší doplňky, které nám vyrazily dech! | Pro ženy | Blesk.cz

Týden módy v New Yorku: Nejlepší doplňky, které nám vyrazily dech!

19. února 2015 | 06:00

Newyorský týden módy přinesl mnoho extravagantních modelů, nevšedních kombinací barev i překvapivých střihů. Návrháři představili decentní a elegantní oblečení, ale i výstřední kousky, které si jen tak někdo neoblékne. Co se týče stylu, celý týden ovládla 70. léta, podobně jako v roce 2010, kdy přehlídkovým molům vládl disco trend.

Během newyorského týdnu módy předvedli své zbrusu nové kolekce Podzim/Zima 2015 ti nejlepší módní návrháři světa. K vidění byla například přehlídka modelů z dílny Tommy Hilfiger, Zac Posen, Derek Lama, Marc Jacobs nebo třeba Alexander Wang. Nechyběla ani módní show, během které si návštěvníci mohli prohlédnout tvorbu módní ikony Victorie Beckham.

70. léta jsou zpět!

Přehlídková mola zaplavilo oblečení inspirované 70. léty. Tehdy byla maximálně trendy luxusní elegance, odvážný punk, ale i volnomyšlenkářský styl hippie. Ten se na molech promítl především v podobě zemitých barev, pletenin, kůže a kožených doplňků.

Dalším výrazným prvkem newyorského módního týdne se staly vzory. Záplava květin, kostek a geometrických prvků všechny přesvědčila o tom, že hravé vzory rozhodně nejsou jen záležitostí sluncem zalitých dnů.

Zaměřeno na detaily

Na módních přehlídkách se většina diváků zaměřuje na oblečení, mnohým pak uniknou nevšední doplňky, které by si rozhodně zasloužily stejně pozornosti – jakožto část oděvu, která dodává šmrnc.

Marc Jacobs – ledvinka k šatům

Tory Burch – kabelka v hippie stylu

Diane Von Furstenberg – kabelka stejná jako šaty

Kate Spade – lakované mokasíny ozdobené barevnými kameny

TOME – extravagantní brýle á la kočičí look

Creatures od the Wind - maxi šál s hvězdami