Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Plavky pro velká prsa: Pevné košíčky a široká ramínka!

 • Plavky pro velká prsa
  10. července 2014 | 06:00

  Léto je v plném proudu, a proto je nejvyšší čas pořídit si plavky, které vám padnou jako ulité a budou lichotit typu vaší postavy. Připravily jsme pro vás módní seriál, ve kterém vám postupně poradíme, které plavky jsou právě pro vás ty nej! V dnešním 4. díle se zaměříme na ženy, které příroda obdařila velkými ňadry.

 • Správná podprsenka

   

  Pro ženy s velkými ňadry je zásadní pořídit si vhodnou podprsenku, která by neměla být vycpaná, rozhodně by měla mít kostice a nejlépe také široká ramínka. Tento typ plavek prsa přirozené pozvedne a vytvaruje.

  Plavky pro velká prsa

  Vlevo: Litex, 525 Kč., vpravo: Lindex, 599 Kč.

 • Černá je dobrá

   

  Černá barva se hodí pro všechny typy postavy, až na chlapeckou s malými prsy. Tudíž i vám, ženám s bujnými ňadry, budou slušet černé plavky. Mohou být dvojdílné i jednodílné, podle toho, na co se cítíte. Nezapomeňte však, že horní díl musí opravdu perfektně sedět.

  Plavky pro velká prsa

  Vlevo: Asos.com, cca 3000 Kč., vpravo: Lindex, 599 Kč.

 • Zavazování za krk

   

  Pokud dáváte přednost vrškům, které se zavazují za krk, i s velkými prsy vám budou slušet. Vyhněte se však nevyztuženým "trojúhelníkům", které při různých pohybech cestují po šňůrce ze strany na stranu. Vsaďte raději na pevný vršek s kosticí a vůbec se nebojte výrazných vzorů.

  Plavky pro velká prsa

  Vlevo: Lindex, 249 Kč., vpravo: F&F, 299 Kč.

 • Výrazný spodek

   

  Pokud spíše toužíte po odlákání pozornosti od vašeho objemného hrudníku, pořiďte si nevšední spodní díl plavek. Stačí hravý potisk, volánek, mašlička nebo třeba pásek a nikdo nebude zírat na vaše ňadra.

  Plavky pro velká prsa

   

  Vlevo: Jennyfer, cca 600 Kč., vpravo: Bershka: 199 Kč.

Diskuse ke článku
.