Nadčasové maxišaty: Noste je ve stylu celebrit! | Pro ženy | Blesk.cz

Nadčasové maxišaty: Noste je ve stylu celebrit!

11. července 2013 | 07:00

Nosily se loni, nosí se letos a budou se nosit i za rok. Málokterý kousek je tak klasický jako maxišaty, bez nichž by většina obyvatelek Hollywoodu pomalu nevyšla ven. Máte na ně zálusk i vy? Vybraly jsme pro vás ty, které budou zaručeně trendy i v příští letní sezóně!

Maxišaty jsou samy o sobě výrazné, ale díky své bohémské povaze si skvěle rozumí i se záplavou šperků. Jejich nejvěrnější společnice jsou pak sandálky všeho druhu - páskové, gladiátorky, na podpatku i na klínku. Jestli nejste zrovna dlouhánka, doporučujeme poslední dvě varianty; šaty až na zem vás jinak opticky zkrátí.

Kdo se do pohodlných maxišatů jednou zamiloval, nedá na ně dopustit. A proč ne? Dají se nosit ve dne v noci a sluší téměř každé postavě. Tajemství je jako vždy ve střihu, ale také v potisku: větší motivy lichotí štíhlým figurám, křivky lépe podtrhne drobný vzorek. A šaty v jedné zářivé barvě? Ty jsou pro všechny, kdo se nebojí zazářit!

Korálová barva na zahradní party

Tenhle odstín není v módě žádným nováčkem. Letního hitu číslo jedna se ale jen tak nezbavíme! Korálové šaty nejlépe vyniknou na opálené pleti, jakou má herečka Jessica Alba. Říkají si o metalické sandálky, extravagantní šperky a rtěnku jen o pár tónů tmavší.

...

Ombré vzhled na pracovní večeři

Barevný přechod, kterému se říká ombré, je v kurzu už nějakou dobu. Nejen co se týče vlasů, ale i hvězdných šatníků. Vybrala jste si kontrastní šaty jako herečka Diane Kruger? Doplňky by měly být neutrální. Tlumený přechod naopak oživí barevné boty nebo šperk.

...

Bohémské motivy na nedělní piknik

Kdo nevyráží do ulic L.A. s bohémskou vizáží, jako by nebyl. Dokazuje to i herečka Kate Beckinsale. Napodobit její styl je přitom snadné: základem jsou šaty s jemným potiskem. K dokonalosti pak chybí jen sluneční brýle, obří kabelka a zápěstí plné náramků.

...

Autor: Marie Barvínková