Osmdesátiny Gorbačova: Jovovich ukázala bradavku | Pro ženy | Blesk.cz

Osmdesátiny Gorbačova: Jovovich ukázala bradavku

2. dubna 2011 | 05:30

Někdo přišel s kyticí, někdo s lahví vodky. Pětatřicetiletá herečka Milla Jovovich zvolila dárek originálnější. Oslavenci i celému světu ukázala pravou bradavku v celé své kráse.

Exprezident Michael Gorbačov své osmdesátiny oslavil ve velkém stylu. Na vekolepou oslavu do londýnské Royal Albert Hall dorazili bývalí i současní politici z celého světa. Chybět samozřejmě nemohli ani hollywoodské celebrity. Zejména ženy se na výjimečnou příležitost náležitě oblékly.

Mezi nejkrásnější patřila Milla Jovovich (Pátý element, Resident Evil). Krátké béžovo-černé koketní šaty s krajkou skvěle doplňovaly střevíčky v téže barevné kombinaci. Síťovaný top však herečce nedovolil obléci pod něj podprsenku s ramínky. A to se Mille stalo osudným. Michailovi i všem přítomným dopřála pohled na zcela odhalenou bradavku. Nebo snad mělo jít o pokus o nejoriginálnější dárek?

Nádherné šaty, dokonalý make-up i účes. Milla byla nejkrásnější ženou večera.
Nádherné šaty, dokonalý make-up i účes. Milla byla nejkrásnější ženou večera.

Další úchvatnou ženou byla třiapadesátiletá herečka Sharon Stone. Příslušela jí role oficiálního hosta celého večera. V saténové róbě tělové barvy z dílny Christiana Diora všem přítomným předvedla, že se za své tělo rozhodně nemusí stydět. V křivky obepínajících šatech zdobených štrasem a v blyštivých střevíčcích vypadala jako bohyně.

Saténové šaty od Diora Sharon padly jak ulité
Saténové šaty od Diora Sharon padly jak ulité

Kromě mnoha krásných žen samozřejmě na oslavě nechyběli ani muži. Michailovi Gorbačovi, velkému muži, který "změnil svět" a nositeli Nobelovy ceny za mír přiletěli pogratulovat i takové osobnosti jako je herec Kevin Spacey, zpěvák Paul Anka, členové populární skupiny Skorpions či kalifornský exguvernér Arnold Schwarzenegger

Na akci, která stála okolo tří milionů liber, v přepočtu okolo devadesáti milionů korun, se hned tak nezapomene. A přičinila se o to i krásná Milla Jovovich, která možná ukázala víc, než chtěla.

Autor: Lenka Chvostová, INT