Neděle 18. duben 2021
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Zataženo, déšť 10°C

Jarní manikúra, která ovládla Instagram. Dáte jí šanci i vy?

23. března 2021 | 06:00

Jak jinak přivítat jaro než novou veselou a svěží manikúrou? Trochu se odvažte a ozdobte se žhavým trendem Instagramu – roztomilými sedmikráskami.

Jak už jsme si zvykly, sociální síť Instagram často nastoluje trendy, a tentokrát tomu není jinak. Venku sice stále není dostatečné teplo na to, abychom si oblékly lehké šaty, jarní vibrace ale můžeme směřovat jinam – na naše nehty. A čím jiným ozdobit své nehty než právě květinami? V současné chvíli rozhodně vedou jemné a roztomilé sedmikrásky.

Jak na sedmikráskovou manikúru?

Na první pohled vám může tento design připadat poněkud složitý. S trochou cviku si však sedmikrásky brzy vytvoříte jako profík, a pokud se vám do toho přece jen nechce, můžete použít samolepky s motivem sedmikrásek, které jen na nehet přilepíte a pomocí bezbarvého laku na nehty zalakujete.

Pokud jste se přece jen rozhodla, že se naučíte novému nehtovému designu (kdy jindy než právě teď, když trávíme tolik času doma?), k vytvoření sedmikráskové manikúry budete potřebovat bílý a žlutý lak na nehty, vrchní lak na nehty neboli top coat, který vám zajistí lesk, ochranu a bezchybný výsledek, dále pak zdobicí pomůcku na nehty, a pokud žádnou doma nemáte, zkuste klasické párátko nebo tenký štěteček. A můžete začít tvořit!

Na manikúru se sedmikráskami se podívejte ve fotogalerii:

Jak si upravit gelové nehty doma? Podívejte se na video!

Jak si upravit gelové nehty doma • VIDEO: Dáma.cz

Autor: Aneta Valešová