Sobota 28. listopad 2020
Svátek slaví René, zítra Zina
Oblačno 3°C

Nejlepší adventní kalendáře pro muže: 15 tipů, které ho odzbrojí!

10. listopadu 2020 | 06:00

Že jsou tyhle kalendáře jen pro děti, které se nemohou dočkat Ježíška? To už dávno neplatí. Vedle papírových kalendářů s malými čokoládami dnes můžete sehnat i kalendáře s kapsami či krabičkami, kam se toho dá schovat mnohem víc. S některými navíc zabodujete u většiny chlapů!

Proč bychom si čekání na nejkrásnější svátky v roce nemohli užít my dospělí? A nemusí jít opravdu jen o okýnka plná čokolády. Nám ženám asi největší radost udělají ty kosmetické, plné úžasných miniaturek. Ale ani muži nepřijdou zkrátka. Jaká překvapení je v kalendáři můžou čekat?

Kosmetické kalendáře i pro muže

Ti, kdo o sebe rádi dbají, jistě potěší speciální adventní kalendář s toaletními potřebami do koupele či sprchy, vůněmi, ale i potřebami na holení a další kosmetikou. Jiné zas nadchne směs nejrůznějších praktických dárků a srandovních vychytávek. V kalendáři můžou najít například lahev na horkou vodu, ponožky, přístroj pro přežití, vodotěsné pouzdro na telefon, kabelový organizér, čistič brýlí, hrací karty a spoustu dalšího.

Když si chtějí hrát

Pokud je váš muž kutil a hračička, pak mu pořiďte kalendář, který skrývá například mini šroubovací nástroj s nejrůznějšími nástavci, které bude každý den odkrývat. Skvělým tipem je i speciální kalendář, který má v sobě jednotlivé dílky modelů aut. Postupně tak může poskládat třeba malé porsche nebo vytuněný ford.

Alkohol nikdy nezklame

Muži milují alkohol, tak proč je nepotěšit něčím výjimečným? Pod speciálními okny můžou najít lahve s nejrůznějšími značkami a druhy piv. Na výběr máte také degustační vinný, rumový nebo pálenkový kalendář plný malých lahviček. Každý den, až do Štědrého dne, mají tak možnost objevit něco nového. Co vyberete pro svého vyvoleného muže? Tady jsou naše tipy.

Podívejte se do naší galerie na ty nejlepší kalendáře pro muže, které momentálně seženete v e-shopech.

Chystáte se letos na výrobu adventního věnce? Pak se vám bude hodit naše inspirace.

Advent začíná již brzy! Vyrobte si adventní věnec krok za krokem • VIDEO: Adam Balažovič

Těšíte se na Vánoce a chtěla byste už začít s pečením a výrobou dekorací? Skvělou inspiraci najdete ve vánočním speciálu Blesku pro ženy, který si můžete koupit v novinových stáncích. Nebo si ho lze objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

Blesk pro ženy, Vánoce

Autor: beni