Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Oblačno, déšť 9°C

Francie je zpět! Takhle se nosí v roce 2020

Francie je zpět! Takhle se nosí v roce 2020
27. června 2020 | 06:00

Manikúra, kterou zkusila snad každá z nás. Ale na nějakou dobu se na ni zapomnělo. Už totiž nebyla tak trendy a občas působila nevkusně. Tentokrát má ale trochu jinou podobu! Myslíte si, že je francie stále passé? Máme pro vás několik hravých trendy variant, díky kterým jí dáte zase šanci. 

Doby, kdy francouzská manikúra představovala pouze bílý a průhledný lak, jsou dávno pryč. Ta současná je mnohem více hravá, je barevnější a má hned několik podob. Popusťte uzdu své fantazii a hrajte si s barvami, metalickými odlesky, třpytkami nebo klidně i zvířecími vzory! Jak bude proužek silný, záleží už jen na vás. Velkým trendem je také takzvaná mikrofrancie s jemným proužkem.

Vyzkoušet můžete také obrácenou francouzskou manikúru, kdy barevný proužek nezdobí vrchní část nehtu, ale tu spodní. Také tady platí, že můžete zvolit bílou klasiku, ale skvěle vypadají barevné varianty a klidně můžete odstínů zvolit hned několik. Na léto zase vyzkoušejte metalické odlesky, které budou dokonale ladit s opálenou pokožkou.

Podmínkou pro francii už dávno nejsou dlouhé umělé nehty. Nyní se nosí především na kratších, zarovnaných a dokonale upravených nehtech. Skvěle bude ale vypadat také na mandlovém tvaru, který se těší velké oblibě. Inspirace najdete na internetu nespočet. Teď už jen záleží na tom, pro které úpravy se rozhodnete. Ať zvolíte jakoukoliv variantu, s francií rozhodně nešlápnete vedle!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

So excited to finally share this mani with you! This is my first ever commissioned look by my favorite brand @cirquecolors 💕 All of the money I was paid for creating this content has been donated to causes supporting the Black Lives Matter movement, including Reclaim the Block, Black Lives Matter, The Loveland Foundation, The National Center for Transgender Equality, and supplies for protestors donated to a local venue Wonderville. About the collection, I love it 😍 I’ll continue to post more nail art and swatches throughout the week! Although I was paid for this particular mani, all opinions are my own. 🥰 #frecklepusnails #cirquecolors #rainbownails #neonnails #nailart #nails #nailsofig #nailsofinstagram #notd #nailsoftheday #naturalnails #frenchmani #frenchmanicure #pridenails #pridenailart

Příspěvek sdílený Jess 💅✨ (@frecklepusnails),

 

 

Autor: Aneta Valešová