Buďte krásná i po celém dni v kanceláři! | Pro ženy | Blesk.cz

Buďte krásná i po celém dni v kanceláři!

8. listopadu 2013 | 06:00

Pátek se přímo nabízí k tomu, abychom se večer odreagovaly s přáteli u sklenky vína. Jak ale docílit toho, abychom i po celém dni v práci vypadaly večer svěže? Máme pro vás jednoduché tipy, s kterými to půjde hravě!

Hodiny koukání na obrazovku počítače, klimatizace a spousta práce nám ubírají na kráse! Stačí si osvojit jednoduché tipy a z práce můžete vyrazit rovnou do společnosti.

Ráno

Před spaním si vyhraďte 10 minut a naneste na obličej hydratační masku, díky které bude vaše pleť mnohem svěžejší a pružnější. Ráno, než nanesete make-up, odstraňte z pleti odumřelé buňky pomocí peelingu. Vaše pokožka se pak nebude loupat a líčení vydrží mnohem déle. Navíc bude na pohled i na dotek příjemně hladká.

Čistící peelingový gel s vyhlazujícími mikročástečkami, Krasa.cz, Vichy, 319 Kč
Čistící peelingový gel s vyhlazujícími mikročástečkami, Krasa.cz, Vichy, 319 Kč
Rty lehce přetřete světlým korektorem nebo přepudrujte, až potom nanášejte oblíbený lesk či rtěnku. Zbytek líčení dodělejte tak, jak jste zvyklá.

Povinná výbava

Po celém dni v práci žádná z nás nevypadá jako z titulní stránky prestižního časopisu. Existuje ovšem základní výbava, která vám pomůže obnovit svěží look. 

Termální voda, La Roche-Posay, 72 Kč.
Termální voda, La Roche-Posay, 72 Kč.
Mějte s sebou vždy hydratační krém, který poskytne vzpruhu vaši vysušené pokožce. K tomuto účelu vám postačí praktické balení, které se vejde úplně všude. Dalším skvělým pomocníkem pro udržení perfektního vzhledu je termální voda. V klimatizovaných kanceláří totiž pleť ztrácí vláhu a může vás i pálit. "Termálka" vaši pleť zklidní a osvěží.

Dopoledne

Nekonečné "zírání" na monitor si vybírá svou daň - oteklé a zarudlé oči. Udělejte si během dne párkrát čas na rychlou minimasáž. Krouživými pohyby masírujte okolí nosu a očí. Tím rozproudíte krevní oběh, vaše pleť dostane zdravou barvu a vaše oči se vrátí do původního stavu.

...

Během dopoledne dodržujte pitný režim, díky tomu bude vaše pokožka dokonale hydratovaná a vy se budete cítit svěže.

Odpoledne

V odpoledních hodinách ještě minimálně jednou zopakujte minimasáž. Také si udělejte čas na zdravou svačinku plnou vitamínů, která vám dodá energii. Teď už "jen" stačí vydržet do konce pracovní doby a hurá do společnosti!