Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Tento týden v Ulici: Jak se Jirka pomstí Mastnému? A kdo tuší nevěru?

Video se připravuje ...
6. června 2022 | 12:30

Ani tento týden nebude v Ulici nuda. Bude to dokonce hodně dramatické! Radek Mastný se neštítí opravdu ničeho a ještě má radost, když může ublížit. Vrátí se k sobě Magda a Mirek? a kdo bije na poplach, protože tuší nevěru?

Z touhy po pomstě je někdo schopen nejrůznějších podrazů bez ohledu na to, jak tím zkomplikuje život i svým blízkým. Přes mrtvoly s oblibou chodí Radek Mastný, který se neštítí opravdu ničeho, jen aby dosáhl svého. Jirku Hermana udal koncem dubna na inspekci kvůli vydírání, protože nevydýchal, že odhalil jeho simulování a vyhýbání se nástupu do vězení. Nyní se těší, jaké ovoce jeho čin přinese. Jirka to samozřejmě nenechá jen tak. Jakmile bude mít po výslechu na inspekci, zamíří právě za Mastným... Co se mezi nimi odehraje? Co Jirkovi hrozí kvůli Mastnému? A jak to ovlivní vzájemné vztahy v rodině?   

Občas člověk udělá zásadní životní rozhodnutí ve chvíli, kdy má pocit, že jiné východisko z dané situace neexistuje. Jenže než učiní to, co si předsevzal, může se spousta věcí změnit, přesně jako se to přihodilo Evženovi. Když se v březnu rozhodl pro život v Austrálii, netušil, že se to mezi ním a Blankou vyvine tak, že se mu vlastně nebude chtít odlétat. Také Blanka si uvědomuje, co pro ni Evžen znamená, že by byla nerada, kdyby z jejího života zmizel. Bude to ale stačit na to, aby Evžen zastavil rozjetý vlak a nikam nakonec neodletěl? Napomůže tomu i souhra náhod, kvůli které Evžen začne postrádat všechny doklady i peníze?   

Video se připravuje ...
Drbárna z ULICE: Nejhorší bývalí partneři v Ulici! • VIDEO: Videohub

Zlomená srdce se obvykle hojí hodně dlouho. To velmi dobře vědí i Magda a Mirek, které jejich blízcí považovali za dokonalý pár. Jakmile ale Mirek náhodou zjistil, že mezi Magdou a Prokopem to zcela neskončilo, bylo všechno jinak. Od Magdy odešel, aniž by si nechal cokoliv vysvětlit. Teď se jí znovu vrací do života. A rozhodně to není jen kvůli věcem, jež u ní zůstaly. Díky odloučení Mirek zjistil, jak moc Magdu miluje a že ji chce nazpět… Jak o ni zabojuje? S jakým výsledkem? A jak se to dotkne Prokopa, který má s Magdou jedno velké tajemství?

Zamilovanost dělá s člověkem divy. Najednou ztratí hlavu, ani vlastně neví jak. V případě Karly to je docela velký průšvih, neboť má rodinu. I když ví, že by to s Jakubem měla co nejdříve skončit, a dokonce se o to i několikrát pokusila, na Jakubův šarm a své srdce je prostě krátká. Čím déle jejich vztah trvá, tím více Karla riskuje, že její tajemství odhalí ti nejbližší. Teď k tomu souhrou náhod skutečně dojde… Kdo a při čem Karlu a Jakuba nachytá? Jaké to bude mít důsledky? A jak se k tomu postaví samotný Jakub?  

Manželka na svém muži téměř vždy pozná, když se zakouká jinde. A rozhodně ji to nenechá chladnou. Eva i Iva si své manžele hlídají, protože nehodlají dopustit, aby jim je vyfoukla jiná přímo před nosem. Hlavně Eva má s Milošem už bohaté zkušenosti, zejména co se jeho múz týče. Jakmile se objeví nějaká nová, hned je ve střehu. Také tentokrát zbystří, neboť jí z Milošova chování dojde, kolik uhodilo. Na pozoru se má ale také Iva. Proč? Za vše může blondýnka Dita, jež je pro obě hrozbou… Jsou obavy Evy a Ivy oprávněné? Jaké mají důkazy? A jak s nimi naloží?

Autor: REDAKCE