Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Jak mít ušetřeno na dovolenou každý rok, a to bez omezování!

25. listopadu 2015 | 00:00
Prezentace klienta |

Každý z nás má svůj recept, jak na to, když je potřeba šetřit peníze. Vařit si doma, nechodit ven, nekupovat zbytečnosti a tak dále. Ale upřímně – koho z nás to baví? Kdo z nás by si nechtěl našetřit třeba na dovolenou, aniž by se v životě musel nějakým způsobem omezovat?

Největší výdaje, které máme v zásadě pravidelně, ale nikdo z nás si je pořádně neuvědomuje, padnou na náš pravidelný nákup drogerie. A nákup drogerie neznamená jen čisticí a prací prostředky, ale i sprchové gely, šampóny, pleťovou a dekorativní kosmetiku a veškeré hygienické prostředky pro každodenní spotřebu. Logicky se tak jedná o velice vysokou každoroční útratu pro každého z nás.

Autor: E-AGEO.cz s.r.o.

Když si to vezmeme, tak v zásadě nevadí, kde drogerii nakoupíme. Jedná se vždy o stejné výrobky, které všichni známe a pravidelně kupujeme. A to znamená, že si toto zboží můžeme nakoupit chytře a u správných prodejců jako Ageo.cz. Díky tomu získáme nejen časovou úsporu, protože nám vše doručí najednou,  ale hlavně i dost ušetříme. Pokud kupujume ty samé produkty, ale o 40 až 60 % levněji, tak můžeme ročně ušetřit i více než 10 000 Kč! A to se nám už tedy doopravdy vyplatí!

Autor: E-AGEO.cz s.r.o.

Nejen že je nákup drogerie na www.ageo.cz levnější než v kamenných prodejnách, ale je i výrazně pohodlnější. Průměrná váha měsíční objednávky drogerie pro rodinu je kolem 25 kil. Ani nejsilnější z nás se s tímto nákupem tahat nechtějí. Hlavní výhodou Ageo.cz je, že nabízí více než 20 000 produktů, a to skladem, a do druhého dne Vám objednané zboží dodají až domů kamkoli v ČR. Navíc pro Praze nabízejí expresní doručení vlastními kurýry do 90 minut od odeslání objednávky.

Více na www.ageo.cz