Pondělí 4. března 2024
Svátek slaví Stela, zítra Kazimír
Oblačno 11°C

Dívka nabízí své panenství za 10 milionů dolarů! Proč to dělá?

27. února 2018 | 06:00

Přestože Bailey Gibson (23) vyrůstala v křesťanské rodině, rozhodla se k přísným pravidlům postavit zády a prostřednictvím internetu prodat své panenství. Důvod? Její přítel ji podváděl a ona došla k závěru, že čekat se sexem až do svatby by byla hloupost. Se svým panenstvím proto naložila tak, aby z něj měla co největší prospěch.

Když byla Bailey malá, její matka ji rok po narození opustila. Malé holčičky se ujala silně věřící rodina, ve které vládla přísná pravidla. "Nesměla jsem se dívat na televizi, poslouchat hudbu nebo mít přátele," vzpomíná dnes dívka. V šestnácti letech byla poslána do dívčí internátní školy, kde neměla žádný kontakt s chlapci. Po dokončení školy se rodina rozhodla přestěhovat ji do Severní Karolíny, aby bydlela se svou babičkou. Tam se seznámila s Christianem, začali spolu chodit a domluvili se na tom, že s prvním sexem počkají do svatby.

Brzy se ale dozvěděla, že Christian jejich domluvu porušil, když Bailey podvedl se svou bývalou přítelkyní. Rozhodla se s ním zůstat, ale za podmínky, že spolu navštíví párovou terapii a dají svému vztahu ještě jednu šanci.

Tam se ale Bailey dozvěděla, že ji Christian podváděl víckrát. "Nakonec jsem došla k závěru, že počkat na první sex až do svatby by byla hloupost. Rozhodla jsem se, že se svým panenstvím naložím tak, abych z toho měla nějaký prospěch," říká Bailey. 

Podle Baileyiných slov se jedná o jednu z nejintimnějších věcí, a proto se nebála nasadit cenovou laťku opravdu vysoko. Své panenství prodává za deset milionů dolarů! Nabídky se zatím pohybují okolo dvou set tisíc dolarů, ale dívka stále doufá, že se najde někdo, kdo jí nabídne požadovanou částku. "Prodávám něco, co už si nikdy nebudu moct koupit. Je to dost intimní záležitost," dodala. Jako důkaz má navíc dívka potvrzení od své lékařky, že je opravdu stále pannou. Tak uvidíme, který boháč se této šance chopí!

Autor: Aneta Pařízková