Nemyje si vlasy už 5 let a tvrdí, že jim to dělá dobře | Pro ženy | Blesk.cz

Nemyje si vlasy už 5 let a tvrdí, že jim to dělá dobře

17. ledna 2014 | 08:51

Šílíte, když si několikrát za týden neumyjete vlasy a raději než vyjít ven s mastnou hlavou, byste celý den chodila v koupací čepici? Jacquelyn Baers je jiného názoru. Své vlasy si šamponem neumyla více než 5 let a jak sama říká, jsou díky tomu mnohem krásnější.

Chce zruinovat kosmetické firmy?

Proč mladá maminka odmítá používat něco tak běžného jako je šampon? „Šampony jsou plné parabenů, ftalátů, vedlejších ropných produktů a jiných nebezpečných toxických látek a já si tenhle „koktejl“ nechci dávat na vlasy,“ říká.

Jak sama tvrdí, zkusila používat bio, organické a vůbec čistě přírodní produkty, ale protože jejich cena byla příliš vysoká, začala si vlasový přípravek vyrábět doma sama. „Připravovala jsem si směs jedlé sody a jablečného octa, ale vlasy po ní byly vysušené a zůstávaly mastné.“ A tak začala hledat další alternativu. A našla ji. Nemyje si vlasy vůbec.

Lepší vlasy než kdy dřív…….

A jaký je výsledek toho, že už si více, jak 5 let neumyla vlasy? Ona sama říká, že jsou teď mnohem kvalitnější, hebčí a lesklejší a navíc prý rostou rychleji. A protože Jacquelyn nemůže dopustit, aby její rodina žila nezdravě, nemyje si vlasy ani její manžel a už vůbec ne malý syn.

O kráse jejích vlasů po pětileté absenci mycích prostředků si můžete myslet své, pochybovat by se ale dalo o tom, jestli její kštice ještě voní. Možná, že odérem spíš připomíná bezdomovce.

Mladé Britce a jejímu manželovi to ale vyhovuje, takže proti gustu……….