Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Neuvěřitelné! Důchodkyně (63) si přivydělává sexem, denně zvládne 6 mužů

15. března 2013 | 11:11

Obléká se do sexy prádla, ráda používá bičík a sex s cizími muži si užívá. Na tom by nebylo nic divného, kdyby Britce Beverly Roberts nebylo už 63 let. Prostitucí si ročně přijde v přepočtu na více než 5 milionů korun.

"Sex mě udržuje fit. Nemám vůbec žádné zdravotní problémy. Jsem přesvědčená, že za to vděčím své práci. Lidé mi říkají, že vypadám mladě a nechtějí věřit, že už jsem babičkou. Chci pracovat alespoň do sedmdesáti"," říká podnikavá důchodkyně.

K povolání prostitutky jí dohnala tíživá finanční situace. Když se v roce 1988 rozvedla s manželem, zůstala se svými dvěma syny, Jasonem (42) a Joem (39), na všechno sama a především bez tolik potřebných finančních prostředků.

"Kvůli dluhům jsme přišli o dům, musela jsem si pronajmout malý dvoupokojový byt. S chlapci, kterým v té době bylo 14 a 17, jsme žili jen o chlebu s marmeládou. Neměli jsme ani na nábytek," vzpomíná Beverly.

Ta samozřejmě zašla na úřad práce, jenže kvůli tomu, že neměla vlastně žádnou kvalifikaci, nabídky se zrovna nehrnuly. "Nechtěla jsem dělat uklízečku nebo žádat o podporu, potřebovala jsem slušnou mzdu," říká.

Proto když v novinách uviděla inzerát, ve kterém místní agentura hledala ženy jako doprovod a slibovala nadprůměrně finanční ohodnocení, nezaváhala ani minutu.

"Elegantní majitel v obleku mi řekl, že budu chodit s muži na obědy a večeře a dostanu za to 120 liber na hodinu. Byla jsem naivní, ale vážně jsem si myslela, že půjde jen o doprovod. Nenapadlo mě, že by po mně mohl někdo chtít i něco jiného," vzpomíná.

Jenže všechno bylo jinak. Hned první klient po ní chtěl sex. Překvapená Beverly chtěla nejdřív utéct, ale když uviděla v jeho ruce tisíc liber (v přepočtu 30 000 korun), uvědomila si, že asi nemá na vybranou. Peníze zkrátka potřebovala.

Od té doby prošli její náručí tisíce mužů. I dnes uspokojí až šest klientů za den. "Jsem sice starší, ale chodí za mnou muži všech věkových kategorií. Spousta mladých mužů dává přednost sexu se starší ženou," říká Beverly a dodává:

"Myslím, že je to i proto, že jsem stále štíhlá. Navíc se ráda oblékám do sexy prádla a ráda si hraju. Miluju různé kostýmy." I po tolika letech však stále dbá na své zdraví i bezpečnost. Pravidelně chodí na lékařské kontroly a vždy trvá na kondomu.