Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Co říká tvar obličeje o vaší povaze? Budete se divit, co všechno prozradí!

 • 11. listopadu 2018 | 06:00

  Nemusíte pronést ani jedno slovo, přesto o vás mnohé odhalí tvar vaší tváře. Neexistují sice žádné vědecké důkazy, které by to potvrzovaly na sto procent, ovšem spousta lidí tvrdí, že obličej považuje za cenný nástroj pro to, aby druhé lidi poznali. Co o vás prozradí ten váš?

  Tvar obličeje možná řešíte ve chvíli, kdy si vybíráte nějaký nový účes. Ovšem věděli jste, že tvar obličeje o vás může prozradit i to, jakou máte povahu, jaké jsou vaše pozitivní i negativní stránky?

   

   

 • Pokud máte obličej ve tvaru srdce…

   

   

  Máte většinou úzkou bradu a široké čelo, což značí vnitřní sílu. Tito lidé jsou velmi silní, ale ne fyzicky, spíše psychicky. Máte tedy přímý způsob myšlení a zdravý přístup k životu. Milujete výzvy a rádi dotahujete věci až do konce. Jste kreativní, ale tvrdošíjní. Podle jedné studie jste silně sexuálně založení.

   

   

   

   

   

 • Pokud máte čtvercový obličej...

   

  Pokud patříte do tohoto klanu, jste velmi aktivní, vytrvalí a pracovití. Nebojíte se nových projektů a vynaložíte veškerou sílu na to, abyste byli vždy úspěšní. Bývají z vás výkonní pracovníci, protože jste dominantní a často agresivní. Umíte riskovat, což vede k úspěchům. Jste systematičtí a stojíte pevně nohama na zemi. Upřednostňujete bezpečné a osvědčené cesty. Úspěšní budete v oblasti financí a pojišťovnictví, protože jste spolehliví a stabilní.

   

   

   

   

 • Pokud máte obličej kulatý…

   

  Kulaté obličeje mají lidé, kteří jsou laskaví, stojí pevně nohama na zemi a rádi pomáhají druhým. Věří v dobro a spravedlnost. Upřednostňují ostatní před sebou samými, což jim může často ublížit. Měli by být opatrní a neprojevovat tolik své emoce. Pokud jde o zdraví, podle studie provedené Case Western Reserve University jsou lidé s kulatým obličejem náchylnější k chrápání, a to bez ohledu na věk či hmotnost.

   

   

   

   

   

 • Pokud máte tvář ve tvaru kosočtverce...

   

   

  Jedná se o nejvyhledávanější tvar pro fotografy. Tito lidé velmi váží svá slova a dřív, než něco řeknou, si to pořádně promyslí. Jsou velmi opatrní, když o něčem mluví, a nesdělují každému, co cítí. Rádi pracují s detaily. Můžou být dominantní a ostří, když se jim něco nelíbí. Na ostatní působí spolehlivě a důvěryhodně.

   

   

   

   

 • Pokud máte obličej oválný...

   

  Považují vás za krásné, protože oválný obličej je vnímán jako úměrný a všestranný, pokud jde například o účesy. Ostatní vás považují za vřelé a příjemné, vždy totiž víte, co říct a udělat. Vaše slova dokážou uklidnit. Jste inteligentní, idealisté a dodržujete vždy pravidla hry. Dokážete být sebekritičtí a umíte se rychle rozhodnout.

   

   

   

   

   

   

 • Pokud máte obdélníkový obličej…

   

  Jste silní a máte vůdčí schopnosti. Podle studie publikované v Psychology Today jsou lidé s tímto tvarem obličeje považováni za silnější a finančně úspěšnější. Býváte ale spíše introverti, kteří si střeží své soukromí i své pocity. Jste hlubocí myslitelé, logicky uvažující a milující pravidelnost. Někdy podléháte napětí a stresu.

   

   

   

   

   

   

   

   

Autor: aši
Diskuse ke článku
.