Typologie mužství: Jaký má tvar penisu? A víte, jak s ním zacházet? | Pro ženy | Blesk.cz

Typologie mužství: Jaký má tvar penisu? A víte, jak s ním zacházet?

 • 29. června 2017 | 06:00

  Nahlas by to pánové nepřiznali ani na mučení, ale velikost i tvar své chlouby řeší všichni. A důležitá je i pro nás. Ano, zásadní je, jestli je sympatický, zaplatí v kavárně, umí nás rozesmát, chce děti, nepije a já nevím, co všechno. Ale když dojde na lámání chleba, modlíte se, abyste si vy a váš milý sedli i v sexu. „Co když se mi nebude líbit? Co když bude divný? Co když mi nebude vyhovovat? A ta úleva, když nejde o katastrofu, nebo dokonce když má vybavení sympatické,“ popisuje mechanismus, který se děje snad v každé z nás, třicetiletá Anna.

 • Co se ví po lahvi

  I mezi kamarádkami se ale o velikosti, tvaru a hlavně o tom, jak jim vyhovuje při milování, jen šeptá, a to ještě až po dvou lahvích vína. Přesto se historky o největším, nejmenším, nejbizarnějším, nejmarnějším a celkově nejúžasnějším penisu v některých ženských spolcích po půlnoci přidávají k lepšímu. „Intimní informace o partnerovi vyprávím až ve chvíli, kdy mě fakt strašně naštve nebo už jsme od sebe,“ tvrdí pětadvacetiletá Darina. Její o generaci starší kamarádka nad tím kroutí hlavou. „Znám z vyprávění rozměry mužské výbavy partnerů snad všech kamarádek. Je to pro mě naprosto přirozené,“ tvrdí padesátiletá Jana. Samozřejmě pánové nesmějí mít tušení, kam až jsme schopné v otevřenosti zajít. Jinak by nás roztrhli. Podle irského sexuálního kouče Seana Jamesona se můžete setkat s devíti různými typy penisů. A každý potřebuje malinko jiné zacházení.

 • Obřezaný

  Někdo si nechává dělat obřízku z náboženských důvodů, jiný jen tak. Odstraňuje se buď celá předkožka, nebo její zúžená část. Podle statistik je obřezaných 30 % mužů nad patnáct let.

  CO S NÍM:

  Muži s obřízkou potřebují k sexu i při dráždění lubrikant. Právě předkožka totiž udržuje žalud dostatečně vlhký.

  Expertka vysvětluje, jak je to s velikostí penisu:

  Gábi se nebojí zeptat: Opravdu záleží na velikosti a existuje ideální penis • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Mini

  „Někteří tvrdí, že je to penis s kratší délkou, než je jeho obvod. Každopádně je menší, než by ženy chtěly. Naštěstí si s ním stále můžou užívat penetrační sex a zkoušet všechny druhy sexuálních aktivit,“ povzbuzuje kouč Sean Jameson.

  CO S NÍM:

  Až se potkáte s „malým kašpárkem“, nesmějte se a nedávejte najevo zklamání, jinak muži zničíte sebevědomí. Hledejte pozice, která vám budou vyhovovat. Ideální je psí nebo s polštářem pod pánví.

 • Velký

  Průměrná velikost penisu ve ztopoření je mezi čtrnácti a sedmnácti centimetry, muži s větší délkou můžou tvrdit, že ho mají "opravdu velkého".

  CO S NÍM:

  Někdy není velký nástroj až takové terno. Sex bývá i bolestivý, a když na to jde muž rychle, může být milování trauma. Ideální poloha je na koníčka, kdy si vše můžete sama korigovat, nebo na zádech.

  Poměřují si muži své penisy na záchodě? Podívejte se:

  Gábi se nebojí zeptat: Co je to syndrom pánských záchodků • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Masitý

  Poznáte ho podle toho, že vypadá „vybaveně“ i v klidové fázi. Při ztopoření se zvětšuje jen o trošku nebo vůbec.

  CO S NÍM:

  Tenhle typ může být měkčí, což vám může vyhovovat, nebo vás to může rozčilovat. Každopádně se snadněji přizpůsobí vašemu tvaru.

  Může být penis příliš velký pro vaši vaginu?

 • Krevní

  Svlékl se a jeho výbava je v klidu směšně miniaturní? Nevadí, možná má takzvaný krevní penis. Ten se při vzrušení oproti klidu může zvětšit až o polovinu.

  CO S NÍM:

  Všechno, co vás bude bavit.

  Mají ženy rády penis? Sex expertka vysvětluje:

  Gábi se nebojí zeptat: Jaký mají ženy všeobecně vztah k penisu • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Zakřivený

  Ideální je ohnutí nahoru, protože umožňuje lepší stimulaci G bodu, ale některé jsou zahnuté dolů, nebo dokonce do strany. Říká se, že málokterý penis je úplně rovný. Většina má prý alespoň nějaké zakřivení.

  CO S NÍM:

  Nasměrujte si ho pomocí pozice tam, kam potřebujete. S tímhle typem penisu bývá milování nejlepší.

 • Úzký

  Vypadá trochu jako flétna a také se mu tak někdy říká. Často bývá dost dlouhý, ale o trochu užší, než byste si přála.

  CO S NÍM:

  Pokud vám připadá opravdu úzký, pořiďte mu v sexshopu návlek. Ale i bez něj vám můžou vyhovovat pozice, při nichž budete mít stehna přitisknutá k sobě.

  Chtěla byste vědět, jak uspokojit muže rukou lépe, než to zvládne on sám?

  Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe než to dovede on sám • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Krátký a široký

  Pro jednu výhra v loterii, pro jinou prokletí. Jak to bude, závisí i na tom, jak moc je široký (když extrémně, může sex s ním bolet, pokud akorát, můžete mít pocit dokonalého „vyplnění“) i jak moc je krátký (extrémní prcek nedosáhne na G bod).

  CO S NÍM:

  Hledejte správné pozice, na extra krátký můžete pořídit nástavec.

 • Žilnatý

  Nejčastěji je vidíte v sexshopech. Výrazně žilnaté penisy můžou mít i namodralou barvu.

  CO S NÍM:

  Pokud se na něm začnou objevovat rozšířené žíly nebo cévy, pošlete pro jistotu partnera k lékaři.

  Za co by ženy vyměnily sex? Čokoláda to není!

Klíčová slova: sex, penis, tvar, druh, erotika, technika, jak na to, mužnost
Diskuse ke článku
.