Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Než začnete podvádět, položte si tyto 4 otázky

 • 13. června 2017 | 06:00

  Život je plný svodů, kterým je nutno odolávat. Když držíme dietu, aby naše těla byla sexy a žádoucí, musíme si odepírat kdeco. Stejně tak dennodenně míjíme atraktivní muže, kteří nám někdy vyjadřují sympatie tak přesvědčivě, že by bylo lehké podlehnout. Než ovšem tento krok uděláte, ať je sebelákavější, položte si tyto čtyři otázky.

 • Jakou cenu za to zaplatím?


  Autor: shutterstock
  Mnoho žen se uchyluje k nevěře především kvůli tomu, že se ve vztahu cítí osaměle. Připadá jim, že je partner nedostatečně doceňuje, snaží se najít nějaké východisko. Je ovšem dobré promyslet si, jakou to bude mít dohru ohledně vztahu samotného, pokud se to provalí. Pravděpodobnost, že se tak stane, je dost vysoká. Není lepší si nejdříve s partnerem popovídat? Třeba najdete jiné řešení.

 • Jsem připravena na dvojí život?


  Autor: shutterstock
  Možná se to může zdát jako zábavné zpestření, ale to je možné jen na chvilku a jak pro koho. Lhaní, výmluvy a podvádění, to všechno je opravdu náročné, především psychicky. Vysílení a stres pak vedou k dalším problémům – a máte to opravdu zapotřebí?

  Co si myslí o nevěře profesor Weiss:

  Video se připravuje ...
  O nevěře • VIDEO: Adam Balažovič

 • Co když se to nějak zvrtne?


  Autor: shutterstock
  Jestliže máte svého partnera ráda, nechcete ho ztratit a tahle nevěra by byla z jakýchkoli důvodů, měla byste promyslet i variantu, kdy by se věci mohly zvrtnout tak, že si pokazíte úplně všechno. Pokud se totiž váš milenec do vás zamiluje a vy to nebudete brát tak jako on, může vám potom začít dělat scény a prozradit vaše malé tajemství!

 • Co od toho vlastně čekám?


  Autor: shutterstock
  Občas je možné, že pracuje vaše podvědomí rychleji, než si sama uvědomíte, co s životem. Mít milence je možná právě podvědomé jednání, kterým chcete uniknout ze vztahu, ale sama nemáte sílu to udělat. Provalení aféry by něco takového jistě rozpohybovalo, ovšem je to způsob ukončení vztahu velice nedospělý, který ublíží mnoha lidem. Přiznat si, že musíte něco ukončit, a udělat to způsobem hodným respektu může být těžké, ale vy to dokážete!

Diskuse ke článku
.