Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C

6 mužů konečně vyslovilo otázky o sexu, které se vždy báli ženám položit

 • 3. března 2016 | 06:00

  Muži jsou, stejně jako my ženy, bytosti velice zvídavé, a to platí i v otázkách ženské sexuality. Jsou otázky, které by nám hrozně rádi položili, ale mnohdy se jim zdá, že to není úplně na místě. Pár z nich se otevřeně přiznalo, na jaké otázky by toužili znát odpověď.

 • Karel

  Autor: shutterstock
  Jaké to je mít sex s vaginou? Vždycky mě strašně zajímalo, jak to ženy prožívají. Chtěl bych si to na den nebo třeba i týden vyměnit, abych zjistil, jak to máte. Vás nikdy nezajímalo, jaké to je mít penis? Nechtěly jste si to někdy na chvilku vyměnit?

 • Ivan

  Autor: shutterstock
  Jak často předstíráte orgasmus? Vždycky musím myslet na to, jestli jsem ženu opravdu uspokojil, nebo jestli to na mě hrála. S tím souvisí i další otázka. Proč to vlastně děláte? Je to proto, že už vás nebaví, co děláme, že chcete, abychom se přestali snažit vás opravdu dovést k orgasmu? Nebo nám chcete udělat radost? Existuje ještě nějaké jiné vysvětlení?

 • Petr

  Autor: shutterstock
  Vagina je velice citlivá a celá oblast kolem také – nebo alespoň tak mi to z mé zkušenosti vyplývá. Zajímalo by mě tedy, jak to děláte, když se tam dole holíte? Musíte být opatrné jako specialista, který se snaží zlikvidovat bombu? Já když si holím přirození, tak jsem totiž pokaždé úplně vyděšený.

 • Honza

  Autor: shutterstock
  Je mi jasné, že ženy masturbují, je přece jednadvacáté století. Zajímalo by mě ale, jak často to potřebujete. Kolikrát denně máte potřebu si to udělat? Mně osobně třeba stačí, když si udělám dobře jednou za den.

 • Kamil

  Autor: shutterstock
  Pokud masturbujete pomocí prstů, ulpívá vám na nich jistě vaše vlastní vůně. Jak dlouho vám na prstech vydrží? Umýváte si prsty hned potom, co skončíte, nebo máte rády ten pocit a prodlužujete nebo zvyšujete tím své vzrušení?

 • Jirka

  Autor: shutterstock
  Dámy, a teď opravdu upřímně. Jak moc tedy záleží na velikosti? Netrpím zásadním komplexem, ale opravdu by mě to zajímalo. Můj penis je totiž spíš objemný než dlouhý, a proto bych chtěl vědět, co je pro vás v prožitku "víc rajcující".

Diskuse ke článku
.