Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, déšť 19°C

Takhle jsme poprvé masturbovaly, přiznaly se ženy

 • Sebe uspokojování je skvělým zdrojem informací
  26. ledna 2016 | 06:00

  Objevování vlastní sexuality a všech těch skvělých kousků těla, kde vám dělá dobře jakýkoli dotek, je fascinující. Jak masturbaci prožívaly některé z nás, o tom si můžete přečíst na dalších stránkách.

 • Stefanie

  Autor: shutterstock
  Jsem z docela malého města, a když jsem poprvé chtěla experimentovat s vibrátorem, tak byl k dostání jen v jednom jediném obchodě, který vlastní kamarádka mé matky. Rozhodla jsem se experimentovat a použít místo vibrátoru elektrický kartáček, rozhodně jsem se u jeho nákupu mnohem méně styděla. Připadala jsem si v ten okamžik jako génius. Doma jsem pustila hudbu, aby nebylo slyšet bzučení, a dodnes, přestože už dávno vlastním originální vibrátory, si z nostalgie občas jeden koupím.

 • Stáňa

  Autor: shutterstock
  Dívala jsem se v televizi na film Velmi nebezpečné známosti a najednou jsem cítila, že se tam dole něco děje. Maličko se to podobalo pocitu, jako bych potřebovala čurat. Stačilo se ovšem jemně dotknout klitorisu přes oblečení, a jak rostlo napětí ve filmu, rostlo i to moje. Nutno podotknout, že o můj první orgasmus se zasloužil Ryan Phillippe!

 • Monika

  Autor: shutterstock
  Vždycky když potřebuju čurat, tak mě to začne vzrušovat. Nevím, co se stalo a proč to tak cítím, ale poprvé se mi to přihodilo na střední škole. Seděla jsem v zadní řadě a nemohla jsem si pomoci. Zkřížila jsem si nohy a třela se o židli. Přišlo to zrovna ve chvíli, kdy nám třídní začala rozdávat písemky.  

 • Karla

  Autor: shutterstock
  Četla jsem zrovna gotický hororový román a pořád jsem měla tendenci se vracet k jedné erotické pasáži. Bylo pozdě v noci, takže jsem se zavřela v koupelně, knihu v ruce – a nevím proč, dala jsem si ji mezi nohy a začala se třít o hřbet knihy tak dlouho, až jsem vyvrcholila. Naštěstí to nebyla kniha z knihovny!

 • Michaela

  Autor: shutterstock
  Stěny mezi mým pokojem a pokojem mé sestry jsou tenké jako papír. Ona je o několik let starší než já a měla tehdy na návštěvě kamarádku. Ta jí vyprávěla o tom, jak prožívá se svým přítelem „suché“ období, a tak ho musí podvádět se sprchovou hadicí. Vůbec jsem netušila, co to znamená, ale dala jsem to do vyhledávače a pochopila. Proud teplé vody je v určitých místech opravdu příjemný. V tu dobu jsem strávila opravdu hodně času ve sprše!

 • Líza

  Autor: shutterstock
  Naučila jsem se masturbovat úplně náhodou. Byla jsem na návštěvě u kamarádky a nějak jsme pořád nevěděly, co budeme odpoledne dělat. Vzala jsem si skákací balon a rozhodla se, že si zkrátím chvilku tím, že na něm budu poskakovat po pokoji. Ani ne za minutu poskakování se ve mně najednou zvedla vlna pocitů, které mě málem shodily z balonu na zem.

 • Lídie

  Autor: shutterstock
  Erotické časopisy nebyly v té době, když jsem dospívala, ještě tak jednoduše k sehnání jako dneska. Zjistila jsem ale, že naši mají pár kousků schovaných, a dodávala jsem si odvahu, abych našla správnou příležitost je ukořistit. Stačilo je chvilku studovat a už jsem běžela k sobě do pokojíčku a pod dekou dodělala, co bylo třeba.

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...