Jednoduché triky, kterými ho dostanete do sedmého nebe | Pro ženy | Blesk.cz

Jednoduché triky, kterými ho dostanete do sedmého nebe

 • Jen pokud budete dostatečně trénovat, budete opravdu dobrou milenkou
  2. ledna 2016 | 06:00

  Potěšit muže v posteli opravdu není tak složité, ale mnohdy k tomu přistupujeme ze zcela špatného úhlu. Přitom stačí pár zcela jednoduchých triků, kterými ho můžete dovést ještě mnohem dál, než jste kdy doufala. 

 • Začněte na začátku

  Jednou z největších chyb je to, že předpokládáme, že muži nemají rádi předehru. To, že se vzruší a jsou mnohem rychleji připraveni než vy, neznamená, že je pro ně předehra zbytečná. Faktem je, že muži předehru milují, i když to většinou nedokážou vyjádřit slovy. Předehra ho s vámi mnohem silněji propojí a sex bude pro oba mnohem větším potěšením.

 • Vášnivě ho líbejte

  Pokud jste raději, když muž vezme iniciativu do svých rukou, pak pravděpodobně také čekáte na to, až vás on políbí. Stejně tak ho necháváte určovat, jak se líbáte. Atmosféru a jeho pozornost a vzrušení si ovšem získáte tak, že ho popadnete, začnete ho vášnivě líbat bez varování a během líbání také přeberete kontrolu.

 • Masírujte jeho ego

  Je úplně jedno, s jakým mužem se nacházíte v milostném poměru, vždycky je to on a jeho ego. Dejte mu najevo svou náklonnost, pocit, že se ho nemůžete nabažit. Dotýkejte se ho na krku, na zádech, na zadku a nezapomínejte ani na citlivé ušní lalůčky!

 • Aktivita je klíčem

  Entuziasmus je nakažlivý, nadšení, se kterým vy sama přistupujete k sexu, ho nadchne. Nejhorší je ležet jako hvězdice na mořském dně a nedělat nic, jen čekat, co bude dělat on. Jenže s někým takhle sexuálně apatickým najednou ani nemáte chuť něco dělat! Proto buďte hravá, používejte ruce, dívejte se mu do očí, přebírejte kontrolu nad situací!

 • Naučte se vyjadřovat své pocity

  Pokud běžně při sexu nemluvíte, možná je na čase to změnit. Muži totiž většinou milují, když mluvíme o sexu. Nemusíte mluvit jako pornohvězda, mnohdy stačí, když zavzdycháte. Miluje, když mu dáte vědět, že dělá něco, co se vám líbí a co vám dělá dobře. Když mu to pošeptáte do ucha nebo mu do něj jen vzdychnete, je to, jako byste mu vlila do žil celý kýbl afrodiziaka.

 • Dobrá rada nad zlato!

  Jestliže chcete být v sexu opravdu dobrá, musíte svůj styl neustále pilovat a zlepšovat. Nebraňte se novým věcem a vězte, že sex je dovednost jako každá jiná. Cvičení dělá mistra a jedině tím docílíte toho, že budete v posteli skvělou milenkou. Tak nezahálejte!

Diskuse ke článku
.