Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

Muži prozradili ty nejhorší důvody, které je přiměly přerušit sex

 • Muži jsou občas hrozně necitliví, nebo aspoň vůči nám, ženám
  25. července 2015 | 06:00

  Přerušit sex uprostřed akce, to je pro stranu, která to nečeká a nechce, frustrující. Samozřejmě jsou situace, kdy se to dá pochopit. Někteří muži si ale z nás možná dělají legraci! Přečtěte si, s jakými důvody se svěřili! Podle nás by si zasloužili opravdovou lekci!

 • Videohra


  Na to, až vyjde tahle videohra, jsem se těšil už strašně dlouho. Ano, hraju rád, hraju hodně a jsem v tom dobrý! Moje přítelkyně můj koníček moc nepodporuje. Je fakt, že jsem se do té hry tak zažral, že jsem jednou uprostřed sexu prostě přestal, abych mohl jít hrát. Jsem asi divnej, že jo!
  Autor: Shutterstock.com

 • Pes


  Mám už dvanáctiletého labradora, který je na tom špatně s nohama a potřebuje docela hodně péče, začíná totiž být také zmatený, protože špatně vidí. Miluju zvířata a tenhle chlapák se mnou je dvanáct let v dobrém i ve zlém. Nevím, jestli je to divné, ale přestal jsem uprostřed sexu kvůli tomu, že jsem musel jít uložit psa.
  Autor: Shutterstock.com

 • Jídlo


  Miluju jídlo! Vždyť se také říká, že láska prochází žaludkem. Tím mým rozhodně. Když mám hlad, jsem nepříjemný a raději se mi v takovém případě kliďte z cesty. Sex vyžaduje energii a úsilí. Stalo se mi tedy, že jsem musel uprostřed sexu přestat, jelikož pro mě bylo nemyslitelné pokračovat, aniž bych se najedl. Slečna to trochu nevydýchala.
  Autor: profimedia.cz

 • Hudba


  Když při sexu hraje hudba, dává mu to další rozměr. Jsem blázen do muziky a provází mě všude. Nedovedu si představit, že vyjdu z domova bez sluchátek. Občas se mi ale stává, že hudbu prožívám až moc. Nechal jsem se jednou takhle unést, když jsme to s mou přítelkyní dělali. Hudba na mě působila tak silně, že jsem musel přestat se sexem a vychutnat si ji.
  Autor: shutterstock.com

 • Textovka


  Ženský mě okamžitě odsoudí a budou si o mně myslet, že jsem hajzl. Možná že jsem, ale vždyť milenky má kdekdo. Nevím, jestli je to dobře, a nebudu se nad tím moc zamýšlet, ale u nás se milenky zkrátka tolerují. Monogamní vztahy nefungují. Jednou jsem během sexu s milenkou přestal, protože jsem musel odpovědět na textovku manželce.
  Autor: Shutterstock

 • Telefon


  Znáte to. Když volají rodiče, máte prostě pocit, že to musíte zvednout. Obvykle totiž volají jen tehdy, když se opravdu něco děje. Takže když mi během sexu začal zvonit telefon a volala máma, odpověděl jsem. Nevím, možná jsem mohl počkat, ale reflex je reflex… Samozřejmě že bylo hned po sexu. A maminka si přitom jen chtěla popovídat.
  Autor: Shutterstock.com

Klíčová slova:  sex, chyba, necitelná, mobil, videohra, počítač, láska, city
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...