4 snadné triky, jak zvětšit velikost jeho penisu | Pro ženy | Blesk.cz

4 snadné triky, jak zvětšit velikost jeho penisu

 • Velikost penisu můžete ovlivnit použitím několika správných triků
  12. května 2015 | 12:00

  Muži jsou extrémně závislí na svém penisu. Pokud ho nemají dostatečně vzrostlý, v poměru k ostatním mužům, které kdy viděli nahé, mají z toho trochu komplexy. Také pro vás samotné to občas může být ne zcela vyhovující a chtěla byste ho jen malinko zvětšit. Máme pro vás čtyři snadné triky, jak to udělat, aby se zdálo – nejen jemu, ale také vám – že se mu penis zvětšil.

 • Zvyšte teplotu

  Velikost penisu závisí na množství krve, které v něm proudí, a také na jeho tvrdosti. Jinými slovy – čím je vzrušenější, tím víc se mu zdá, že je větší. Pokud doma máte partnera, který to možná nechce přiznat, ale má pochybnosti o dostatečné velikosti svého mužného nástroje, buďte trpělivá a zaměřte se hodně na předehru. Orální stimulace je jednou z nejlepších technik, jak dosáhnout maximálního vzrušení.

 • Stahujte svaly

  Existuje jednoduché cvičení, kterým si můžete posílit svaly ve vagině. Zkuste jednoduché stahování a zatahování svalů pánevního dna (jako byste zadržovala močení a zase ho uvolňovala). Dobré je také používat Venušiny kuličky. Když budete mít natrénováno, stahujte během sexu svaly kolem jeho penisu. Uvidíte, že to bude mít velký ohlas a sex se stane ještě příjemnějším i pro vás. 

 • Masturbační dieta

  Pokud se muž vzdá na chvíli své oblíbené činnosti a přestane masturbovat, během pár dní bude tak nabitý, že se bude zdát, že je větší než kdy jindy. Nechcete-li ranit mužovu pýchu, možná bude trochu složité vysvětlit mu, proč chcete, aby s masturbováním přestal. Jestliže ale máte dostatečně otevřený vztah, můžete jen tak mimochodem prohodit: „Wow, dneska jsi nějaký větší, nebude to tím, žes už pár dní neotevřel svůj program na laptopu? To se mi moc líbí."

 • Přizvěte si pomocníka

  Nemyslíme, že je třeba hned zvát jiného muže s větším penisem! Upřímně, málokterý vztah by to unesl. Na trhu s erotickými hračkami najdete velice zajímavé pomocníky, kteří můžou zastat stejnou roli. Penis doplňte vibrátorem, jenž pak simuluje mnohem plnější pocit, a vibrace vás příjemně rozkmitají. 

  V sexu se můžete snadno poučit

Klíčová slova: sex, erotika, penis, velikost penisu, triky, technika
Diskuse ke článku
.